reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

Oj wlasnie ja niestey musze sie nastwic na CC na koniec pazdziernika poczatek listopada i boje sie ze nie bedzie miejsc i odesla mnie gdzie indziej ciekawa jestem jak mozna sobie zalatwic termin w Madurowiczu... moj synek sie tam narodzil dwa lata temu i bardzo sobei chwalilam opieke i sam przebieg porodu a nikogo nie oplacalam , jedyne co to ze nie kapali dziecka ani nie badali przy mamie mnie to denerwowalo bo od tych ich "kosmetykow" dziecko wrocilo do domu z taka wysypka ze polozna rejonowa nie wiedziala co nam ma polecic... schodzily krosty chyba dwa tyg... ale to bylo tak poza tematem porodow w madurowiczu ciekawa jestem kiedy sie troszke rozluzni , czy Mamy orientujecie ile szykuej sie mam na listopad pazdziernik?? :sorry2: bo wzresnien zawsze jeste oblegany po sylwestrowej zabawie jak to smieje sie moja pani Dr ale co dalej .....???:dry::confused:
 
reklama
bo wzresnien zawsze jeste oblegany po sylwestrowej zabawie jak to smieje sie moja pani Dr ale co dalej .....???:dry::confused:
"Sylwestrowe dzieci"-niezłe i jest w tym sporo prawdy haha:-D
Ja mam nadzieję,że koniec grudnia juz będzie luźniejszy-zwłaszcza przed samymi Świętami,ale tez jestem przerażona tym brakiem miejsc:szok:. Podobno teraz w Madurowiczu jest 13-16 porodów dziennie! Moja koleżanka poszła ze skierowaniem na cc do Matki Polki we wrześniu i nie było miejsc wcale, na jakimś innym oddziele leżała potem.A teraz wioadomo,że jak się przyjedzie ze skurczami za wcześnie, to odsyłają do domu i każa przyjśc, jak skurcze będą już "konkretne"(np. co 5 min):szok:.Niby lepiej ból przeżywa się w domciu,ale co będzie, jak się nagle poród przyspieszy albo nie daj Boże skomplikuje???:baffled:
 
Ja mysle ze jak chodzicie do lekarza ktory pracuje w madurowiczu to nie bedzie problemu z przyjeciem na oddzial. Ja juz od 2 tygodni mam skierowanie do tego szpitala od mojegpo lekarza tak "wrazie gdyby cos zaczelo sie dziac".
Troce mnie cala ta sytuacja przeraza i strasznie stresuje, raz juz chce byc "po" a raz wcale juz nie chce isc rodzic:-D;-)
 
A nie wiecie może ile potrwa remont w Rydygierze na Sterlinga? W sumie,to nie wiem na pewno, czy się JU|Ż zaczął,a może cały szpital nie będzie zamknięty z tego powodu?
 
A nie wiecie może ile potrwa remont w Rydygierze na Sterlinga? W sumie,to nie wiem na pewno, czy się JU|Ż zaczął,a może cały szpital nie będzie zamknięty z tego powodu?


Oddzial polozniczy w rydygierze otworzyli ponoc 8 pazdziernika z tego co mi wiadomo, ale glowy nie dam, cos takiego mowila mi i kolezanka i moj lekarz ze teraz jakos na dniach mial byc otwarty.
 
Dziewczyny, mam pytanie o lekarza, który pracuje prawdopodobnie w CZMP, nazywa się dr Marek Jacaszek, czy znacie tego lekarza? Chciałabym usłyszeć opinie na jego temat. Proszę również o informację gdzie przyjmuje ten lekarz prywatnie bądź na NFZ?
 
Dla mnie tez bomba, jedna z mam na watku lodzkim mi go polecila. Czasami to siedze u niego w gabinecie 45 minut, bo na kazde pytanie odpowie i wytlumaczy tak na "chlopski" rozum co i jak, nie traktuje przedmiotowo i rozumie babki w ciazy. Nigdy nie bylo zadnego problemu z jego strony i naprawde jestem baaaaaardzo zadowolona:tak:
ja poleciłam ja:tak::-D:-D:-D:-D:-D i bardzo się cieszę, że go sobie chwalisz Madziu:tak::tak: noi trzymam kciuki za wielka chwilę;-);-)
 
ja poleciłam ja:tak::-D:-D:-D:-D:-D i bardzo się cieszę, że go sobie chwalisz Madziu:tak::tak: noi trzymam kciuki za wielka chwilę;-);-)

Nie dziekuje zeby nie zapeszac:-DMam jednak pecha bo wlasnie teraz dr jerzynski sie rozchorowal i nie ma go w szpitalu...Ale oczywiscie nie zostawil mnie samej, podal numer tel do swojego kolegi z madurowicza i mam dzwonic jak cos sie bedzie dzialo, takze z jego kolegi dr sosnowskiego tez jestem bardzo zadowolona. oby poszlo szybko, sprawnie, i wszystko bylo ok:tak:
 
Nie dziekuje zeby nie zapeszac:-DMam jednak pecha bo wlasnie teraz dr jerzynski sie rozchorowal i nie ma go w szpitalu...Ale oczywiscie nie zostawil mnie samej, podal numer tel do swojego kolegi z madurowicza i mam dzwonic jak cos sie bedzie dzialo, takze z jego kolegi dr sosnowskiego tez jestem bardzo zadowolona. oby poszlo szybko, sprawnie, i wszystko bylo ok:tak:
Madziu jak pisałam trzymam kciuki za Was:-):-):-):-) będzie dobrze. musi być, nie;-):happy:
 
reklama
oj wieicie ja wiem ze madurowicz chyba ma duze powodzenie dostal ostatnio jakies nagrody ,a rydgier na szczescie juz otwarty i czmp tez , my ze skierowaniem czekamy na termin , ale mialam przypadek ze maly byl nie odwrociony i mielismy termin cc i skierowanko od odpowiedniego lekarza z madurowicza ktolre spowodowalo ze nie musialam nawet czekac w izbie na przyjecie odrazu na gore i cisza spokuj a teraz czekamy na naturalny zobaczymy nmapisze po do kogo najlepiej trafic.....
 
Do góry