reklama

Szpitale , lekarze, położne w KATOWICACH

Temat na forum 'Poleć szpital, lekarza, położną' rozpoczęty przez Justyna789, 19 Styczeń 2005.

1. Justyna789

Justyna789 Początkująca w BB

Czy macie jakieś informacje na temat porodu w Kolejowym w Katowicach???

2. nija

nija Początkująca w BB

Cześć! Ktoś mi zachwalał kolejowy, ale niezbyt precyzyjnie, więc trudno mi coś wywnioskować. Ja rodziłam na Raciborskiej. Polecam.

3. reklama
  4. Aszka

Aszka Gość

Witam, ja rodziłam w kolejowym kilka miesięcy temu i jestem średnio zadowolona z tego szpitala ale pocieszam sie tym że zawsze mogło byc gorzej.Drugi raz nie wiem czy bym sie na niego zdecydowała.Jesli chodzi o szczegóły to podaje mój adres:Aszka111@poczta.onet.pl. Pozdrawiam

5. wiki73

wiki73 Początkująca w BB

Witam
    Ja rodziłam na Raciborskiej dwa razy, polecam. jeśli chodzi o lekarzy i położne - SUPER
    Oddział noworodkowy też nie najgorszy, może trzeba się trochę przypominać pielęgniarkom, ale pediatrzy napewno bardzo dobrzy. Nawet teraz dzwonię tam do Poradni Laktacyjnej
    Pozdrawiam :)

6. olgap

olgap Zaangażowana w BB

witam wszystkie mamy!!!
    miesiąc temu przeprowadziłam się do katowic i oprócz męża nie mam tu nikogo...:-((( a termin porodu tuż tuż....
    mam rodzić w Centralnym Szpitalu Klinicznym. może jakieś opinie na temat tego szpitala lub personelu????
    z góry dziękuję za pomoc

7. ewcia001

ewcia001 Zaciekawiona BB

;D ;D ;D Witajcie!!!!!!!!!!!!

Szukam jakiś wiadomości na temat kliniki połozniczej w Katowicach, która się mieści na ul. Medyków (Ligota)...Zmieniłam lekarza który dotychczas mnie prowadził i również szpital. Niestety nic o nim nie wiem i troche zaczynam się obawiać z czym mogę się spotkać.
    Dzięki za jakiekolwiek informacje.... :)

8. olgap

olgap Zaangażowana w BB

Moją ciążę prowadzi dr Włoch i z tego co mówi to nie ma się czego bać. Jak dotej pory nie spotkałam się z negatywną opinią dotyczącą tego lekarza (oprócz mojej "kochanej" teściowej) albo szpitala.

9. zozanka

zozanka Fanka BB :)

ja polecam Centralny Szpital liniczny Śląskiej Akademi Medycznej na Ligocie. Oczywiście nie wszystkie położne. Być może dobrze wspominam poród bo długo tam leżałam i znałam dobrze położne, może byłam traktowana lepiej z tego powodu. Ale słyszałam też pozytywne opinie innych mam. nie polecam doktora Bakona---cham i ignorant

10. reklama
  11. zozanka

olgap....doktor Włoch to super, wesoły i optymistycznie nastawiony do życia facet,,,,,,bardzo miło go wspominam, jedyeny , który mnie nie dołował nowymi złymi wiadomościami. Ja rodziłam w tej klinice...bardzo fajnie. Mam tylko nadzieje że po porodzie trafisz na te ładniejsze sale.....bo niektóre to pożal sie boże....syf kiła i mogiła ;)

12. zozanka

acha zapomniałam dodać, że komfort rodzenia zależy od tego na jakie położne i lekarzy się trafi. Ja w tym szpitalu leżałam prawie 2 miesiące. Miesiąc na porodówce w sali przedporodowej ( groził mi przedwczesny poród) więc zdążyłam poznać personel szpitala. Z lekarzy unikaj Bakona i Krauze.....tak dla świętego spokoju

Poleć forum