reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale , lekarze, położne w KATOWICACH

Dziękuję za informację :) w przyszłym tygodniu wybiram się na kolejną wizytę do sypatycznego pana doktora. wcześniej chodziłam do bielewicza i też było ok ale czekanie w kolejce 5 godzin to dla mnie stanowczo za długo...
 
reklama
olgap jak możesz daj mi num er na kom do doktora Włocha albo adres do jego gabinetu bo ja go znam tylko ze szpitala....trafiłam tam bo miałam powazne problemy w ciąży. W moim mieście nie mam zamiaru już iść do żadnego gina to same nieuki i gamonie....omało a zabiliby i mnie i moje dziecko. Acha i napisz też ile bierze za wizyte....ale podejrzewam, że poniżej 150 nie schodzi ;)
 
dzięki :)
w tej chwili mam przy sobie tylko nr do gabinetu (32) 252 77 53, ul. Huculska 2/1. ode mnie wziął 80,- ale to znajomy mężą więc nie wiem czy tak dokładnie wygląda jego cennik
 
Mam pytanie... Czy któraś z dziewczyn leczy bądź leczyła się u dr. Ewy Snaczek ??? Bardzo chciałabym się dowiedzieć czy dokonałam własciwego wyboru prowadząc ciążę u niej...
 
haha mama boo to nie mam pojęcia...zreszta na Ligocie są dwie kliniki ginekoligii i jeżeli jej nie kojarze to może dlatego że pracuje w drugiej ja leżałam w pierwszej...pozdrawiam
 
reklama
Część Dziewczyny!!
Możecie mi polecić jakąś położną z kliniki na medyków???
zozanka byłam wczoraj u dr włocha i muszę powiedzieć, że poprawił mi humor bo wszystko jest ok ale miałam nadzieję na wcześniejsze rozwiązanie a on stwierdził, że "trzeba chodzić jak najdłużej" :-[
pozdrawiam
 
Do góry