reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale , lekarze, położne w KATOWICACH

reklama
ja odradzam zdecydowanie szpital kolejowy w katowicach. Byłam tam w pierwszym miesiącu na podtrzymaniu i lekarze w ogóle nie informowali mnie o stanie ciąży,musiałam się non stop dopytywać a i tak skąpo udzielali odpowiedzi,wiadomo że kobieta z zagrożoną ciążą potrzebuje informacji,nawet nie wiedziałam czy jestem jeszcze w ciąży i tak przez 2 tyg! :mad:

A dziś byłam tam żeby posłuchać tętna maluszka,bo moja gina o 14 już nie przyjmowała a mówiła że jak maluszek mało się rusza to trzeba od razu jechać do lekarza i sprawdzać dzieciaczkowi tętno,a oni mnie odesłali że tego nie zrobią bo u nich też dawno skończył się czas przyjęć,wrr...

już nawet nie mówię co więcej...
 
jak dotąd, nie spotkałam się z pozytywną opinią o szpitalu kolejowym....
takie placówki powinni zamknąć!!!
 
nija pisze:
Cześć! Ktoś mi zachwalał kolejowy, ale niezbyt precyzyjnie, więc trudno mi coś wywnioskować. Ja rodziłam na Raciborskiej. Polecam.
Witam ja również rodziłam na Raciborskiej. Poszłam tam bo szpital ten zachwalała szwagierka ( ona była zadowolona). Moją ciąże prowadziłam dr Wawrzyniak (wspaniły lekarz!!)Niestety pani doktor nie pracuje na Raciborskiej i może stało sie to co się stało, a mianowicie miałam zakażenie organizmu. Poprostu źle mnie "wyczuścili"!!!!!!!!! A efektem tego była tygodniowa rozłąka z synem i strata pokarmu. Wkrótce z mężem zdecudujemy się na drugie dziecko, ale na pewno nie wybiorę szpitala w Katowicach. :(
 
Cześć Dziewczyny!!!
Czy może wiecie co trzeba zabrać ze sobą do szpitala dla Maluszka? czy w szpitaul klinicznym są jakieś specjalne wymagania? slyszałam tez, że nie w każdym szpitalu można używać podpasek po porodzie czy tam też tak jest??
zupełnie nie wiem jak i co spakować :-[ :-[ :-[
 
olgap mozesz miec podpaski i te jednorazowe majtki...dla dzidziusia musizz tez mieć wszystko swoje od ciuszków, pampersów po krem do pupy i sól fizjologiczną, jeżeli dziecko będzie miało zlecane dokarmianie to musisz też sama kupować mleko....a za to jest fachowa opieka dla dzidzi...lekarze poprostu rewelacja :)
 
wróciłam dziś z pobytu 5 dniowego w szpitalu na raciborskiej i bardzo polecam :) szczególnie ordynator dr Świtała :) niezły z niego żartowniś(pomaga się odstresować :) ) ale zna się na tym co robi. Byłam tam już w sumie trzy razy i za każdym razem pozytywne wrażenie(o doktorze Świtale),poza tym są bardzo miłe pilęgniarki. Na ten pobyt (5 dniowy) miałam wstępnie iść do kliniki ale okazało się że musiałabym czekać 2 tyg na miejsce!!!
 
dzięki zozanka!!!
tak reż myślałam... torbę mam już w sumie spakowaną jeszcze tylko ręcznik dla Małej i pampersy!!!
zupełnie jak na pustynię!!
 
olgap po porodzie lezalam z mała prawie 2 tyg i uwierz mi ze przez ten czas nie kompano małej....mytą ją chusteczkami do pupy więc recznik wogole nie wykorzystałam...tam w salach nie ma wanienek ....moja mała pierwszy raz kompana była w domu
 
reklama
Hej!! Moją ciążę prowadzi dr Kudła (prywatnie) i bardzo go chwalę. Konkretny, zabawny a przede wszystkim kompetentny i z ogromnym doświadczeniem. W swoim gabinecie ma najlepszy na śląsku aparat USG, który przeznaczony jest do wykrywania wad płodu w bardzo wczesnym wieku maleństwa, np. z układu paluszków u stóp jest w stanie potwierdzić lub wykluczyć zespól Downa. A to faktycznie o czymś świadczy, zresztą czuję na sobie jego opiekę i indywidualne podejście. Oprócz tego jest adiunktem w Klienice Położnictwa i Ginekologii na Medyków (Ligota) co rozwiązuje problem: gdzie rodzić?. Leżałam już w Ligocie właśnie pod jego opieką i również w szpitalu wykazał się pełnym profesjonalizmem. Z całego serca polecam go wszystkim kobietom. Faktycznie wizyta nie należy do tanich - z badaniem USG 130zł i na wizytę czeka się 2-3 tygodnie - ale naprawdę warto. Tutaj określenie, że za ceną idzie jakość jak najbardziej się sprawdza. Acha, jeszcze jedno - mimo, iż nie znam bardziej zalatanego człowieka zawsze mogę liczyć na konsultację telefoniczną o każdej porze dnia i nocy. Pozdrawiam.
 
Do góry