reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale , lekarze, położne w KATOWICACH

marcia ja 10 września mam umówioną wizytę usg u tego właśnie lekarza,słyszałam dużo dobrych opiń i cieszę się że Ty też to potwierdzasz.Ja czekam na tę wizytę ze trzy tyg. A jak juz pisałam na pobyt w klinice też miałam czekać 2 tyg(!!!) ale w końcu poszłam na raciborską i było b. ok.
 
reklama
Karolinna jestem pewna, że będziesz zadowolona z tej wizyty. Dr Marek Kudła ma też możliwość nagrywania całego USG na płytach DVD (kosztuje to 10 zł) i jest to wspaniała pamiątka (ja mam już dwa filmiki). On daje swoje płytki wiec jeżeli masz ochotę nagrać badanie tylko wcześniej mu o tym powiedz. Trzymam kciuki aby ta wizyta był tylko formalnością potwierdzającą fantastyczny stan zdrowia Twój i maleństwa. Ja idę na wizytę 20 września i już nie mogę sie doczekać, kiedy ponownie zobaczę mojego Wiktorka. ::) Całusy!!! :-*
 
Czes :laugh:
Ja osobiscie z calego serca polecam pania doktor Bochenek , pracuje na Raciborskiej i przyjmuje prywatnie na Witosa. Prowadzila mnie przez cala ciaze , a ja mialam szczescie rodzic na jej dyzurze ;D Jest nie tylko lekarzem ,ale i kobieta , podchodzi do pacjentki fachowo i humanitarnie ( zdaza sie traktowanie przez lekarzy przedmiotowo) potrafi z ciezarna nawiazac kontakt a to bardzo potrzebne. Co do dr Kudly mialam przyjemnosc sie leczyc u niego ale zrezygnowalam , nie bede komentowac ;D pa
 
Heyka:)
Mam termin na koniec pazdziernika i jak na razie dwa razy przebywalam w szpitalu na Bogucicach.Niestety,jak na razie nie mam zbyt dobrej opini o tym miejscu...
Jezeli ktoras z was tam rodzila prosze o informacje co i jak...:))))

pozdrowka dla wszyskich pazdziernikowych ;D

 
aga77 no proszę proszę... ;) napisz komentarz co do kudły,bo będzie to pierwsza negatywa w stosunku do niego :) i chciałabym przeczytać :)

ja już byłam u kudły i jestem zadwolona,super zrobione usg i wszystko dobrze opowiedziane .
 
Ja rodziłam w Bogucicach i jestem bardzo zadowolona, każdemu polecałabym ten szpital. :) Mój Olek miał bardzo mocną żółtaczkę, więc spędzilam tam prawie dwa tygodnie. Położne, lekarze i pediatrzy sa wspaniali. Nie trezba własnych ubranek, oliwek, mleka itd tylko pampersy.
 
Hej:) Nasze przypuszczenia o ciąży szczęśliwie potwierdzil doktor Koza ale nie znam opini o nim, czy moze ktoras z Was była prowadzona przez niego? Wiem że dyzuruje w szpitalu w Bogucicach, nie jestem pewna czy chce tam rodzic. Jak dotychczas szpital mial nienajlepszą opinie. A jakie są Wasze doświadczenia? pozdrawiam mag
 
Staramy się z mężem o dzidzię. Chciałabym mieć już lekarza, który by mnie prowadził. Dobry, u którego możnaby ewentualnie potem rodzić no i nie za drogi. Ile kosztuje wizyta u Pana Doktora Włos?
 
jeśli chodzi o ubranka to jestem zdania że lepiej mieć swoje...moja mam pracowała w szpitalnej pralni i chyba dlatego jestem tak negatywnie nastawiona bo widziałam jak to wygląda
 
reklama
2 tyg i 1 dzień temu rodziłam na raciborskiej,poród przez cięcie cesarskie ze względu na wahania tętna płodu. Ogólnie jestem zadowolona,lekarze dbają o pacjentki i i ich dzieci :) udzielają dużo informacji jeśli któraś z nas ma jakieś wątpliwości :) i kładą duży nacisk na karmienie piersią co mnie ujęło :)
ps.dodam tylko jeszcze że dużo rzeczy można tam kupić ;) ;) ale to same się przekonacie :D
 
Do góry