reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale , lekarze, położne w KATOWICACH

Ja mam takie pytanie czy ktoś może zna doktora Nawrockiego???? a jeśli tak to jekie macie doświadczenia związane z tym lekarzem
 
reklama
Witam!  :laugh: Co do szpitala na Raciborskiej - słyszałam różne opinie, w sumie więcej pozytywnych. Mam zamiar tam rodzić (termin ok.22 marca), czy ktoś zna panią doktor Kulejewską? jestem ciekawa opinii na jej temat. Ona prowadzi moją ciąże i jak do tej pory jestem z niej raczej zadowolona. A czy ktoś ma jakieś najświeższe wieści o Raciborskiej??
 
:laugh:
Szpital Kolejowy w Katowicach rodziłam tam w stycznu 2006. jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej i położnych.
Noworodki również mają dobrą opiekę, chociaż nie ma lekarza na dyżurach i jest tylko pod telefonem. Ale może się to już zmieniło.
 
słyszę pierwsza pozytywną opinię o tym szpitalu ::) ja byłam w kwietniu zeszłego roku i byłam rozczarowana,ale to było na patologii ciąży więc na porodówce może jest inaczej ::)
 
Tyle ile jest kobiet rodzących,lub po prostu w cizy tyle bedzie opini na różne szpitale.
Dwa razy byłam na Bogucicach i wcale nie było tam źle.
Mam na mysli to,że toaleta to rzecz względna,a liczy sie personel i jego podejście do kobiety.Nawet o 5 nad ranem połozna była usmiechnieta i z troską wysłuchiwała moich żali:)
 
może i toleta to rzecz względna a jednak, ja rodziłam na raciborskiej gdzie toalety są w pokojach i przyznam że to wileka wygoda,czy po porodzie naturalnym czy po cesarce :)

a słyszałam że gdyby nie było miejść na raciborskiej to powinnam się udać na bogucice właśnie :) jedna z pielęgniarek mi poleciła :) na szczęście na raciborskiej były miejsca ;) :)
 
Urodziłam dwa tygodnie temu moją maleńką Ige w Klinice Śląskiej Akademii Medycznej na ulicy Medyków 14. Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam. Położne są przemiłe i cały czas zajmują się rodzącą. Naprawdę bardzo się cieszę, że tam rodziłam Ja dokładnie rodziłam w klinice nr. 2, nie wiem jak jest w jedynce…Chodziłam do Dr Nawrockiego i również polecam!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witam :)

Dość długo trwa już cisza na tym wątku. Ja rodzę we wrześniu i na pewno w Ligocie. Czy możecie mi napisać (panie które tam rodziły) jak tam jest i podać ewentualnie nazwisko jakiejs fajnej położnej?
oraz co szpital zapewnia a co trzeba zabrać ze sobą?

Pozdrawiam
 
reklama
Witam!!

Ja swoją pierwszą córę rodziłam w Szpitalu Katowice-Bogucice na ul. Markiefki w grudniu 2005 roku
I tak:
Blok porodowy - super "obsługa" Pani Danuisa, połozna spisała się na medal
Oddział to juz nie było tak różowo :( zero zainteresowania zarówno mna jak i dzieciątkiem.
Pani pediatra niby miła na początku, ale na koniec okazało się jaka jest naprawde - krzyczała na mnie, obrażała, że niby nie karmię dziecka, że Mała za dużo spadła na wadze, a tak na marginesie to ja nie miałam pokarmu a dziecko ani razu nie zostało dokarmione.
Przy porodzie straciłam ogromna ilość krwi - powinni mi przetoczyć, niestety tego nie zrobili. Ciśnienie po porodzie miałam 80 na 40 niziutkie, przypieli kroplówkę, ale to tylko po interwencji Pani Danusi z Bloku Porodowego.
MINUS tez jest, że personel nie jest imienny, nie wiedziałm kto mnie pyta, kto mnie ogląda - nie posiadały identyfikatorów :(
Położna (chyba) krzyczała na mnie, że nie sikam - a co ona sobie myślała, że ja celowo tego nie robie, pęcherz pełny, boli jak cholera a jednak problem z oddaniem moczu miałam. Straszyła mnie, że zacewnikuje.

Chwalę sobie Panią Danusię z Bloku Porodowego i Panią Kasię C. z oddziału Noworodkowego (to ona przy wipisie mi nakarmiła dziecko, to ona mnie pocieszała)
Mogłabym jeszcze wymienić kilka minusów i może z jeden plus....

Każdy szpital ma wdady i zalety.

Życzę każdej spokojnego porodu bez komplikacj.
Pozdrawiam
 
Do góry