reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale , lekarze, położne w KATOWICACH

Mam pytanko dot. dr Świtały. Czy nie ma w gabinecie jakiegoś numeru pod który możnaby zadzwonić i się umówić? Głupio tak dzwonić na komórkę nieznanego lekarza, w dodatku ordynatora i mu głowę zawracać. :zawstydzona/y:
 
reklama
ja jestem z Bielska ale tez tam rodzilam i chodzilam do Switaly!baaardzo go sobie chwale!w rezultacie sale mialam pojedyncza ale na dole i ogolnie moge powiedziec ze jestem zachwycona choc porodu milo nie wspominam:(
 
Efilo ja robilam tak ze pojechalam do niego w czwartek na dyzur pogadalam (w szpitalu) i dal mi kom kazal dzwonic jakby tylko sie cos dzialo i umowilam sie z nim juz wtedy na pierwsza wizyte.ale ja mysle ze to nie problem do niego ciagle ktos wydzwania i to norma!dzwon i pow ze chcialas sie umowic na wizyte!!
 
Poszło jak z płatka. :tak: Co prawda za pierwszym razem nie odebrał (a właściwie przez przypadek mu się odebrało i się rozłączył), co mnie dodatkowo zdeprymowało, ale zadzwoniłam na następny dzień w innej porze i od razu wyznaczył mi wizytę. Na ten sam dzień!
Byłam i musze przyznać że rewelacja. Tak w stosunkach międzyludzkich i ogólnym wrażeniu. Bo co do jego kompetencji to jestem przekonana o profesjonalizmie. Uratował synka znajomej. To w ogole była zwariowana historia :eek: W każdym razie gdyby nie doktor Świtała nie byłoby go na świecie. A poza tym nie znam nikogo kto by się źle o nim wyrażał. Zresztą tłumy w poczekalni mimo zawrotnej kwoty za wizytę o czymś świadczą...

Dzięki Lilith raz jeszcze za wsparcie i porady.
 
Dor
Szczerze mówiąc jak czytałam Twój opis to byłam przerażona. W dodatku coś mi się ubzdurało że piszesz o Raciborskiej a ja tam chcę rodzić. Dopiero za drugim razem zobaczyłam że to Bogucice i aż odetchnęłam z ulgą.
Swoją drogą współczuje przejść. Zarówno ze szpitalem jak i z własnym organizmem.
 
Witajcie ja osobiście chodziłam i dalej chodze do Dr Migacza jest to Dyrektor szpitala na raciborskiej nie moge złego słowa powiedzie miło sympatycznie nie drogo 70zł z usg itp można małego nagrac, przyjmuje na żelaznej w tzw klinice 2000 na 3p a co do porodu polecam położna Małgorzate Polak super kobieta jak mamusia nie mam przy sobie nr tel ale gdyby coś to prosze pisac gg 9538304 Znam dr Świtałe miał dyżur jak rodzilam tez miło sympatycznie tylko podobno drogo ;( no ale... pozdrawiam wzystkich
 
Chciałam poinformować wszystkie zaciążone kolezanki, ze w Katowicach otworzono prywatną klinikę połoznictwa i powiem wam, ze robi wrażenie...przynajmniej na mnie. Sympatyczni lekarze, nowy sprzet...a poród bezpłatny!!! Pierwsze swoje dziecko rodziłam w szpitalu kolejowym w Ligocie, też polecam...szczególne uznanie dla ordynatora oddziału p. Stasia Dąbrowskiego, można na nim polegać, położne wszystkie bez wyjatku są super. Nie polecam natomiast kliniki na Medyków....po pierwsze to ucza się tam studenci...a po drugie odkad pamiętam mozna przywieżć prezent stamtad w postaci gronkowca......
 
reklama
Witam jestem jeszcze zielona w tych sprawach porodowych.Jestem dopiero w 8 tc zawsze najgorzej sobie wyobrażałam ten dzień te bóle itp.Jak to jest z tym szpitalem naprawdę ten na Raciborskiej w sumie też tam sie urodziłam czy może tak z opini ta klinika nalgocie?Odiszcie mi dziewczyny będe wdzięczna.Pozdrawiam Mamuśki...
 
Do góry