reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale , lekarze, położne w KATOWICACH

Witam was serdecznie.Rodzilam dwa razy w szpitalu Kolejowym w Katowicach i za kazdym razem nie zalowalam.Obsluga super polozne wspaniale ,pielegniarki cudownwe o wszystkim mozna bylo porozmawiac lekarze dobrzy fachowcy ,szczegolnosci ordynator oddzialu dr.Dabrowski warto sie udac do niego na wizyte miesiac przed porodem :-p bo w tedy sie jest jego pacjetka i jest mozliwosc zalatwienia znieczulenia tylko trzeba o tym wspomniec ze bardzo sie chce.Jak bym miala rodzic po raz 3 to tylko tam.Naprawde cudowny personel!!!!!
 
reklama
Mam pytanko czy ktos sie orientuje co trzeba mieć do porodu w Szpitalu Kolejowym w Katowicach?? Moj lekarz twierdzi, ze oprocz rzeczy dla siebie dla dzieciatka mam zabrac tylko paczke pampersów, ale on jest lekko zamotany wiec wolałabym zweryfikowac:) Bede bardzo wdzieczna za wszelkie informacje
 
Katharina czy chodzi ci o szpital na Łubinowej?Poród jest za darmo a reszta?I proszę napisz coś więcej na temat tego szpitala,bo właśnie się nad nim zastanawiam
 
Witam,
przyłączam się do Twojego pytania monika1721
również poszukuję jakiejś dobrej prywatnej kliniki w Katowicach
 
Ja wybieram chyba szpital kolejowy i tez słyszałam ze zabrac trzeba tylko rzeczy dla siebie a dla dziecka pampersy.A ty już byłaś w tym szpitalu się dowiedziec wszystkiego?Potzrebne jest jakies skierowanie jak sie chce rodzic na kolejowym?Bo ja chodze prywatnie do lekarza i siw zastanawiam jak to ma byc.Pozdrawiam
 
Witam, nie wiem czy juz wiecie cos wiecej na temat Kliniki na Lubinowej w Katowicach Ochojcu, ale moge powiedziec co nieco z mojego doswiadczenia. Od lipca jezdze tam na wizyty do doktora Tomasz Ślęczki i musze przyznac, ze nie spodziewalam sie takiej opieki. Fakt, ze za wizyte place 100PLN, ale mam pewnosc, ze w razie problemu nie zostane sama - sprawdzilam w praktyce (moglam zadzwonic do lekarza w sobote o 22h i nie bylo problemu z porada, podobnie wizyta w niedziele). Z tego co wiem to w chwili obecnej za nic sie nie placi ani za porod ani za opieke nad maluszkiem. Jedynie co jest platne to znieczulenie na wlasna prosbe i doplata do sali 1-os. Nie wiadomo co bedzie po nowym roku, na co podpisza kontrakt. Sama klinika nie przypomina szpitala, wszyscy sa bardzo mili i nie czuc zapachu obecnego w innyc placowkach medycznych. Czytalam bardzo duzo opinii na temat tej kliniki i nie spotkalam zadanych niepokojacych. Mam nadzieje rodzic tam malenstwo w przyszlym roku i mam nadzieje, ze opinie ktore czytalam potwierdza sie.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszle i obecne mamy
Monika
 
Ja też polecam ta klinike na Łubinowej i tego właśnie lekarza tzn. Tomasza Ślęczkę, wczoraj ogladałam salę porodową bo jestem juz blisko terminu. Nie ma lepszego szpitala w okolicy i takiej opieki (usg 4 D co 3 tygodnie)


Jesli chodzi o szpital Kolejowy to odradzam, to nie ten sam szpital co jeszcze dwa lata temu. W zeszłym roku nie było ciepłej wody i ogrzewania. Na dodatek zdarzały się przypadki bakterii coli...
 
Ja wybieram chyba szpital kolejowy i tez słyszałam ze zabrac trzeba tylko rzeczy dla siebie a dla dziecka pampersy.A ty już byłaś w tym szpitalu się dowiedziec wszystkiego?Potzrebne jest jakies skierowanie jak sie chce rodzic na kolejowym?Bo ja chodze prywatnie do lekarza i siw zastanawiam jak to ma byc.Pozdrawiam

Daruj sobie ten szpital, polecam natomiat: Łubinowa 3 :: bezpłatne porody w luksusowych warunkach :: prowadzenie ciąży :: kameralne porody
 
witaj. Ja rodziłam na Raciborskiej i muszę przyznać że ten szpital, oddział, lekarze i położne spełniły moje oczekiwania. Na prawdę REWELACJA. POLECAM. A największa przyjemność rodzić pod nadzorem dr Świtały - ordynatora tego oddziału. Pozdrawiam
 
reklama
mnie z DG przewiezli do Katowic na Ligote do kliniki i tak na porodowce lekarze cały czas latali co chwila ktos do mnie podchodził...a musze przyznac ze nikogo tam nie znałam ale personel mnie traktował na rowni z inymi pacjentkami...po porodzie lezałam na na oddziale II i jest rewelacyjny połozne super...jedynie nie zawsze mogłam sie dogadac z lekarzami od dzieci...niby mowili ale tak jakby nie wszystko, ale ogolnie polecam!
 
Do góry