reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Ja rodzilam 3 miesiące temu na Żelaznej w domu narodzin, opieka w trakcie porodu jak i po super. Polozna nie mogla sie trafić lepsza. Polecam czym sie tylko da ;)
W 2011 rodzilam na Inflanckiej, nie bylam zadowolona ale pewnie wiele sie pozmienialo.
 
reklama
Hej:) Tak się zastanawiam nad szpitalem do porodu i chciałabym rodzić na Żelaznej, ale słyszałam, że jest problem z miejscami i generalnie dostaniem się tam. W zeszłym roku odesłali moją koleżankę do innego szpitala, bo nie mieli miejsc. Jakie macie doświadczenia w tym temacie?
 
Ja przyjechałam do porodu po północy. Nie bylo problemów z sala porodowa, miałam do wyboru albo normalna sale albo sale w domu narodzin. Ze mną przyjmowala sie jedna dziewczyna. Mysle, ze to zalezy od momentu na jaki sie trafi.
 
Martita29, a która położna odbierała poród? Szukam dobrej I sprawdzonej położnej z Żelaznej.
Generalnie chciałabym opłacić położną, macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Jest sens to robić? Wiem, że opinie są bardzo różne i niektórzy twierdzą, że wszystkie położne i opieka na Żelaznaj są rewelacyjne.
 
Dziewczyny macie jakieś świeże historie z Karowej lub Praskiego? nie mogę podjąć ostatecznej decyzji na który się zdecydować.
 
Ja rodziłam w Bielańskim w 2013r. I była masakra - nie wiem jak teraz. Natomiast nie ryzykowałam i w tym roku w marcu rodziłam na Madalińskiego - było nieporównywalnie lepiej ;)
 
reklama
dziewczyny a czy któraś rodziła w Praskim po tym remoncie już? jak wrażenia,bo byłam na ostrym dyżurze i zachwyciłam się tym szpitalem i opieką lekarzy i pielęgniarek.
 
Do góry