reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Mam zamiar rodzić w Bródnowskim. Jakieś opinie? Podobno Bielański to totalna masakra. Może ktoś potwierdzić albo zaprzeczyć?
Moje koleżanki które rodziły w Bielańskim ( zdrowe ciąże) nie polecają. Mam przyjaciółkę rodzącą 2 tygodnie temu, ale nie powiem Ci bo ona od porodu jest w CZD z chorym dzidziusiem, więc nie rozmawiałąm z nią o szpitalu, ale myślę, że za jakiś czas pogadamy. O Bródnowskim nic nie wiem.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Powiedzcie czy któraś z was rodziła w szpitalu MSWiA? Polecacie? Zastanawiam sie gdzie mam rodzic i mysle miedzy mswia i sw. Zofią
 
Żelazna ma swoją renomę nie ulega wątpliwości. Ale to jak odsylaja w ostatniej chwili to nerwy nie dla mnie, dlatego też nie brałam pod uwagę tego szpitala. A swoją drogą jaki oni mają stopień referencyjnosci? Ciekawe jest to że mimo iż odsylaja to i tak poloznice leżą nawet na korytarzach jak w wielu innych szpitalach.

Jestem w trakcie 36 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji166][emoji480][emoji320]
 
W Warszawie z ginekologów to dr Piotr Roszkowski. Pan Piotr przyjmuje na Smolnej. Trafiłam do niego z polecenia koleżanki, bo po przeprowadzce z Legionowa nie chciałam już tam jeździć do mojego lekarza. Szkoda czasu, kiedy są specjaliści na miejscu. Prowadził moją pierwszą ciążę, teraz zajmuje się drugą. Są kobiety, które wolą Panią doktor, ale mi to nie przeszkadza. Mogę wszystkim polecić tego lekarza. Tutaj link jakby ktoś szukał Link do: prof. n.med. Piotr Roszkowski | ginekolog | Medica 2000 Polecam!
 
Ja polecam Zelazna. Pierwsze dziecko tam urodzilam,teraz jestem w drugiej ciazy i nie wyobrazam sobie bym rodzila w innym szpitalu. Warunki,lekarze,polozne,pielegniarki,opieka przed jak i po na 6+!
 
Ja planuję urodzić na żelaznej. Słyszałam różne opinie ale te kilka dni nawet jakby położne były niemiłe wytrzymam :p zawsze możemy trafić na czyjś gorszy dzień, nie ważne który szpital wybierzemy.
 
reklama
ja też na Żelaznej planuję - raz że blisko, a dwa że wiele pozytywnych opinii słyszałam.
Uczęszczałam tam na Szkołę Rodzenia no i też zdecydowałam się jednak na prywatną położną.
 
Do góry