reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

hej mojego męża siostrę dwa razy odsyłali ze św. Zofii gdzie tak naprawdę nie powinni robić.Często sie tam to zdarza no chyba ze zna sie lekarke stamtąd i sie u niej leczyly prywatnie to nie będzie problemu
 
reklama
hej może to faktycznie zabrzmiało ,,duzo" trochę dziwnie nie no były 3-4 ale aie zmieniały bardziej mi chodziło ze po prostu pomagaly itd.ale w szpitalach klinicznych jak będą stazysci,studenci to widownia może być jeszcze wieksza a wtedy trzeba sie zgodzić żeby byli nie ma wyjacia ,ale tylko w szpitalach klinicznych.pozdrawiam
 
hej mojego męża siostrę dwa razy odsyłali ze św. Zofii gdzie tak naprawdę nie powinni robić.Często sie tam to zdarza no chyba ze zna sie lekarke stamtąd i sie u niej leczyly prywatnie to nie będzie problemu
ja rodze na zelaznej ale polozna ktora znam i tam pracuje polecala tez inflancką jak coś.
 
@Merigold to mnie pocieszylas :) bo co osoba to inna opinia :p trochę przeraża mnie remont który właśnie tam trwa i podobno czasem jest głośno :)
ja slyszalam ze tam kiepsko jest. mam znajoma polozna ktora chyba we wszystkich szpitalach w Warszawie pracowala i nazwala ten szpital żeźnią... tez tam chcialam rodzic bo moja gin tam pracuje ale zmienilam zdanie.
polecala zelazna i inflancką
 
Dziewczyny, podbijam pytanie o Żelazną: do tych, które tam rodziły, albo planują rodzić - czy orientujecie się może, czy pracuje tam nadal gin dr Marcin Zioło? Bardzo proszę o info, jeśli wiecie (aktualne). Będę mega wdzięczna :tak:
 
reklama
Hej dziewczyny
Dziś byłam u mojej lekarz pierwszego kontaktu, jednej z lepszych jakie miałam jeśli chodzi o dzieciaki.
Zapytała się mnie czy będę chodzić do szkoły rodzenia i czy bym chciała.
Okazało się że zbiera grupę ciężarnych i wtedy będzie w soboty kilka spotkań z lekarzami, położnymi.
Wszystko oczywiście z nfz.
Piszę tego posta na jej prośbę czy znajdą się w Warszawie chętne mamy.
Zajęcia miały by się odbywać na Pradze Północ w przychodni na ul.Kijowskiej, żeby tak się stało musi być kilka mam które zdeklarują chęć i się zapiszą.
Zgłoszenie można wysyłać smsem do dr. Swickiej 507-810-507, o treści zgłoszenie do szkoły rodzenia, imię, nazwisko, kontakt.
Ogromna prośba, tylko sms-em :) !!!!!
 
Do góry