reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

reklama
A jak się rodzi na Solcu teraz :) ? Ja rodziłam 11 lat temu i teraz też się szykuję na ten szpital.
Mam nadzieję że trak samo miło i kameralnie jak było
To było w ubiegłym roku i trochę czasu już minęło. Generalnie OK. Tak, było raczej kameralnie. Luksusów nie ma, ale warunki znośne. Lekarze w porządku. Wyszłam bez traumy, z tym, że ja poród miałam raczej łatwy.
 
Ja rodziłam na Karowej w lipcu zeszłego roku. Byłam też w tym szpitalu miesiąc aż do porodu. Leżałam na porodówce i patologii ciąży.
To był mój pierwszy poród więc nie mogę porównać. Podczas mojego porodu dziecku spadało tętno i miałam zapewnioną bardzo dobrą opiekę, przy porodzie było kilku lekarzy, którzy cały czas czuwali. Nie miałam swojej położnej. W ciągu dnia była położna, która mogłaby być sympatyczniejsza, ale wieczorem poród odbierała cudowna dziewczyna. Myślę, że jak mąż jest przy porodzie to nie trzeba się martwić o położną. Jakbyś miała pytania to odpowiem :)
Chodzę tam do endokrynologa i również polecam (oczywiście jeszcze nie prowadzę ciąży ). Ale podejście super ;)
 
A jak się rodzi na Solcu teraz :) ? Ja rodziłam 11 lat temu i teraz też się szykuję na ten szpital.
Mam nadzieję że trak samo miło i kameralnie jak było
Pozwolę sobie trochę uzupełnić, bo niedawno miałam okazję być znów na Solcu. Tym razem tylko w odwiedzinach u kobiety z rodziny. Nie ciąża, ale operacja ginekologiczna. Ogromnie sobie chwaliła opiekę i lekarzy. A na moje wcześniejsze zastrzeżenia co do warunków odpowiadała, że ja chyba nie znam innych szpitali (co jest prawdą). Jeden z lekarzy jakoś źle ją potraktował, ale o wszystkich pozostałych wyrażała się bardzo dobrze. Ja tam złego lekarza nie spotkałam, więc chyba trzeba mieć pecha, żeby źle trafić. Czasem ponoć bywa jednak spory ruch - cesarka za cesarką.
 
Hey kobietki,ja rodziłam moje dziewczynki 1-go lutego na żelaznej,miałam planowane cc, wszystko super bo miałam lekarza prowadzącego moja ciążę z tamtąd który robił mi tez cc.Szpital super opieka a to jak zajęli sie moimi dziećmi whhow pediatra pani dr Grabowska rewelacyjny lekarz! Ja jestem bardzo zadowolona ze wybrałam ten szpital,moj lekarz(fantastyczny człowiek!) zrobił mi takie ciecie ze trudno go znaleźć i dodam ze na drugi dzień to juz swobodnie sie poruszałam☺ Jak kiedyś przyjdzie mi jescze rodzić to tylko z moim Panem Doktorem i na żelaznej!
 
Hey kobietki,ja rodziłam moje dziewczynki 1-go lutego na żelaznej,miałam planowane cc, wszystko super bo miałam lekarza prowadzącego moja ciążę z tamtąd który robił mi tez cc.Szpital super opieka a to jak zajęli sie moimi dziećmi whhow pediatra pani dr Grabowska rewelacyjny lekarz! Ja jestem bardzo zadowolona ze wybrałam ten szpital,moj lekarz(fantastyczny człowiek!) zrobił mi takie ciecie ze trudno go znaleźć i dodam ze na drugi dzień to juz swobodnie sie poruszałam☺ Jak kiedyś przyjdzie mi jescze rodzić to tylko z moim Panem Doktorem i na żelaznej!
a zdradzisz nazwisko?;> moze byc na priv ;)
 
Hej dziewczyny. Czy któraś mogłaby polecić ginekologa na karowej który prowadził/prowadzi jej ciążę? Obecnie mam prywatną opiekę ginekologa ale na poród prywatny mnie nie stać ;)
 
Hej
Czy któraś z Was może się wypowiedzieć na temat ginekologii w MSWiA w Warszawie? Będę tam rodziła, na forum raczej mało aktualnych informacji o tym właśnie szpitalu...byłam tam zobaczyć oddział i okazuje się że nie praktykują wynajęcia położnej do porodu...trochę dziwne , bowiem w innych szpitalach normalnie są cenniki za takie usługi... Dzięki za info
Kati
 
reklama
Do góry