reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

reklama
Dominika napisz coś o niej więcej.
Może położna to przepustka do rodzenia w Warszawie.
Z góry dziękuję za wieści..
 
Mam jeszcze jedno pytanko. Czy któraś z Was ma do polecenia jakieś dobre USG 3d? Oczywiście interesują mnie gabinety na terenie Warszawy.
Dzięki i pozdrawiam

Polecam Ci USG4d na Krakowskim Przedmieściu 67/2 w przychodni Zdrova. USG robi tam dr Kulik - bardzo miły i sympatyczny i dodatkowo profesjonalny. Tel: 22/826 0825; 060 7776777. Możesz też odwiedzić stronę przychodni: zdrOva, przychodnia ginekologiczna - Start :-)
 
Slyszalam opinie, ze umowa z polozna gwarantuje miejsce na Zelaznej. nie wiem na ile to jest prawda, ja nie mialam umowy. Nie wiem czy Pani Renata Alechnowicz swiadczy uslugi poloznicze. ja trafilam na jej dyzur. Bardzo mila i pomocna kobietka, siła spokoju i opanowania:) naprawde czulam sie przy niej bezpiecznie.
 
Szukałam tej położnej w wykazie szpitala Zofii i jej nie ma. Może nie zrobili aktualizacji.
Muszę tam pojechać i wszytskiego się dowiedzieć.
Dzięki za wieści.
 
ja tez polecam Zdrova jezeli chodzi o usg 3d, oprocz mnie jesdzczee 2 inne kolezanki byly - z mojego zreszta polecenia - i tez bardzo zadowolne
 
Nasza koleżanka opisała że na inflandzkiej może być - ogólnie studenci latają i się troszkę spuszczają , zoo jest za free, trzeba mieć swoje podkłady i ubranka dla dzidzi , podobno mniejsze tak oblężenie jak na bielańskim
 
Hej! Takze rodzilam w Eskulapie (cesarskie) i serdecznie polecam to miejsce! Mila i zyczliwa obsluga, pelen profesjonalizm, czysto, spokojnie, bez niespodzianek. Zdecydowanie inaczej niz w placowce publicznej.
 
dziewczyny, przerażające jest to co piszecie, bo wychodzi na to, że bez względu na opinie o szpitalach, teraz należy się modlić żeby miejsce znalazło się w którymkolwiek w Warszawie,a nie w najlepszym
 
reklama
Dziewczyny, poczytałam Wasze info odnośnie szpitala na Inflanckiej - cały czas się zastanawiam nad indywidualną opieką położnej....Jakbym miała pewność, że będę mogła rodzić na sali do rodzinnych porodów ( tej płatnej ) to bym nie brała położnej, ale boję sie że jak będzie oblężenie to wyląduję na ogólnej sali i mi męża wyproszą i zostanę zupełnie sama..to mnie najbardziej przeraża....czy macie jakieś namiary do sprawdzonych położnych z Inflanckiej? Ja chodzę do szkoły rodzenia Beaty Szol, umówiłam się z nią na wtorek na obejrzenie szpitala i jej też się podpytam, ale obawiam się ze jest jedna z najdroższych, bo pewnie one pobierają rózne stawki...Mam już mętlik w głowie...I zastanawiam się czy mogę taką decyzję o położnej podjąć jak już pojadę do szpitala rodzić czy trzeba wczesniej??
 
Do góry