reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu

Pobyt w szpitalu - lista rzeczy niezbędnych


Szpital Wojewódzki w Poznaniu
ul. Juraszów 7/19, Poznań
-niezbędnik dla mamy: 2 koszule, majtki poporodowe, kapcie, klapki pod prysznic, przybory higienieczne, stanik do karmienia, dokumenty
-niezbędnik dla dziecka - gwarantowany przez szpital
Cena porodu rodzinnego: bezpłatnie
to chyba, tak czysto teorytycznie z strony czy cos, bo w rzeczywistosci:
koszuli swojej chociaz mialam wogole nie zalozylam, do porodu dostalam calkiem przystepna a pozniej tez bylam w szpitalnych- jakos nie mialam glowy zeby sie przebrac a przynajmniej nie pobrudzilam krwia swoich, szpitalne zmieniali raz dziennie a w razie potrzeby mozna bylo poprosic o nowa.
Majtek poporodowych tez nie uzywalam, bo raz przy obchodzie nie mozna miec, dwa sa nie wygodne cholernie jestem z tym wielkim podkladem, trzy za duzo sie z lozka nie ruszalam wiec nie bylo potrzeby

to tyle ode mnie :)
 
reklama
hahha no faktycznie w zadnym szpitalu nie pozwalają nosić tych gaci. na polnej zabronione, ja np. nosiłam tylko jak zbliżał się obchód to gaty wywalałam:) łażenie jak kaczka mi nie pasowało.
 
hej :-)

myślę nad porodem na Lutyckiej.
Może któraś z Was rodziła? Proszę o opinię :tak:

Co trzeba zabrać ze sobą do szpitala? Poza dokumentami oczywiście.
Mam na myśli czy dają dla Rodzącej i Dziecka taką wyprawkę czy trzeba mieć swoją?

Pozdrawiam :-)
 
Ja chce rodzic na Lutyckiej. Chyba wszedzie mozna trafic na dobry personel medyczny i na zly tez, tak przynajmniej ja uwazam:) I nie boje sie samego porodu tylko wlasnie szpitala i tego ile czasu w nim spedze... Ogolem boje sie szpitali i nie wiem jak to bedzie:(
 
Nie taki diabeł straszny :)
jak urodzisz i bedzie ok to 3 nocki albo jak ja dwie i do domku a jak bedziesz dzidzia miałą zołtaczkę to ciut dłuzej.
Wszystko do przetrzymania :) Jak siej uz jest na miejscu to nie mylsi sie o niczym innym jak o dzidzi :)
 
reklama
Mam taka nadzieje:) Boje sie tez ze powinnam miec cos czego miec nie bede;) W sensie, ze np. klapek zapomne albo czegos. Ale rozumiem z tego co napisalyscie, ze dla dziecka nic brac nie musze, bo wszystko dostane w szpitalu?
juz raz mi sie snilo, ze facet z opieki spolecznej nam dziecko zabiera... Normalnie cala mokra sie obudzilam.
 
Do góry