reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu

Witam! Gdzie w Poznaniu najlepiej zrobić usg 3d i jaki jest koszt takiego badania? Proszę o informację, z góry serdecznie dziękuję:-) Pozdrawiam

tak mi się przypomło,więc piszę jakby kiedy która potrzebowała usg 3d/4d poza promienistą i polną jest też widziałam dzisiaj na polance w takiej jakiejś przychodni:))))))

czasem warto przeczytać kilka postów wcześniej i odpowiedz jest .......:tak:
 
reklama
Pomożcie znacie może jakieś godne polecenia położne w tym szpitalu- ja zdecydowałam się na urodzenie mojego synka własnie tam i dlatego taka moja prośba!!!
Pozdrawiam :-):-)
 
dziekuję :-) dzis mąż dzwonił do korvity i otrzymał wiadomość że wszystkie jej szpitale upadły :-( Znalazłam panią ginekolog która prywatnie jest w stanie odebrać poród ( cc ) w szpitalu na Lutyckiej . Kamień spadł mi z serca. Poza tym dziś mąż obdzwonił wszystko co się da w Poznaiu i okolicy i nigdzie nie ma prywatnej kliniki gdzie można by rodzić. Takie duże miasto i nie ma takiej opcji :-(
 
:-)Dziewczyny witam!!!
A powiedzcie wiecie coś o szpitalu św. rodziny - coś więcej -coś od siebie!!!
Plis o pomoc - będę wdzięczna!!!:tak:
 
Czy ktos moze chodzi do przychodni "Euromed" na ul. Kosynierskiej? Idę tam z moją Izunią 8 stycznia do alergologa. Chciałabym się dowiedzieć o niej coś więcej.
 
reklama
Do góry