reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu

Witam,
- niestety ale przy próbie pobranie krwi z żyły od 2-latka po kilkuminutowej szamotaninie i kilku nieudanych próbach wkłucia pani pielęgniarka dała za wygraną

Gdzie można pobrać w Poznaniu krew z palca u małego dziecka ??,
- zależy nam aby zbadać poziom żelaza (anemia) oraz wapnia i fosforu (na krzywicę)
- góry dziękuję za dokładne namiary

Pozdrawiam
pk

mój mały jest zapisany do przychodni PROMYK na Kasprzaka i tam też jest odrazu labolatorium i dzieciaczkom pobierali krew właśnie z palca :tak::-D:tak: obok jest też przychodnia dla dorosłych i w piwnicy jest też labolatorium i też pobierali mu krew z palca .....
 
reklama
Cześć :) próbuje się dowiedzieć ile kosztują w Poznaniu nieinwazyjne badania prenatalne- jesli była gdzieś o tym mowa, to będę wdzięczna za link :)
 
Witam dziewczyny.
Mam prośbę. musze wyciąć synkowi trzeci migdałek a w szpiotalu są gigantyczne kolejki więc zdecydowaliśmy się na zabieg prywatny. możeci mi podać namiary na jakąś dobrą klinikę prywatną gdzie wykonują takie zabiegi. z góry serdecznie wam dziękuję
 
Wiem ze w Poznaniu chyba na Wildzie wycinaja migdalki i wychodzi sie do domu w ten sam dzien:tak:Nie znam dokladnych namiarow ale jak sie dowiem to Tobie napisze
 
jezyk pewnie już jesteście po wycięciu bo pytałaś o namiary w maju ale tak przy okazji dla innych mam

córeczce wycinaliśmy migdałki na kasę chorych
u Pani doktror Sobala przyjmuje na piątkowie
w przychodni TY I DZIECKO
os. J.III.SOBIESKIEGO PAWILON 103
TEL 8252747
terminy nie były długie a z dzieckiem wychodziliśmy w ten sam dzień do domku:tak:
może tam spróbujcie bo wiem że prywatnie też tam robią
 
Ostatnia edycja:
Cześć,
od niedawna mieszkamy w Poznaniu i musimy znaleźć lekarza rodzinnego i pediatrę, przyjęcia na NFZ. Jeździmy z Żegrza. Polecicie jakąś miejscówkę?
Z góry dziękuję!
 
czesc dziewczyny, czy orientujecie sie moze ile kosztuje usg u dr Warzywody - to ponoć autorytet w poznaniu, a musze zrobic usg przezciemiaczkowe i zastanawiam sie ile ta 'przyjemnosc' bedzie mnie kosztowac. na polnej placilam 60zl i teraz zastanawiam sie gdzie zrobic kontrolne usg. z góry dzieki za odp
 
za kilka tygodni przyjdzie na swiat moja coreczka:-) i chcialabym was prosic o pomoc. mozecie polecic mi dobra polozna ktora przyjdzie po porodzie do domu powie co i jak itd. wiecie o co chodzi. dodam ze mieszkam na jezycach a rodzic bede na polnej.
 
reklama
czesc dziewczyny, czy orientujecie sie moze ile kosztuje usg u dr Warzywody - to ponoć autorytet w poznaniu, a musze zrobic usg przezciemiaczkowe i zastanawiam sie ile ta 'przyjemnosc' bedzie mnie kosztowac. na polnej placilam 60zl i teraz zastanawiam sie gdzie zrobic kontrolne usg. z góry dzieki za odp
Ja robilam to usg w szpitalu na Krysiewicza:tak::tak::tak:I pewnie wyglada tak samo jak gdziekolwiek indziej
za kilka tygodni przyjdzie na swiat moja coreczka:-) i chcialabym was prosic o pomoc. mozecie polecic mi dobra polozna ktora przyjdzie po porodzie do domu powie co i jak itd. wiecie o co chodzi. dodam ze mieszkam na jezycach a rodzic bede na polnej.
Ja tez mieszkalam na Jezycach i mialam fajna polozna z Taczka z Darmedu:tak::tak::tak:
 
Do góry