reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szpitale wrzesniowe

reklama
juz i tak jest pozno ::) ::)ja tez chyba wczesniej dzisiaj pojde bo mnie cos brzusio boli tak jak na okres
 
Ja chodzę do lekarki z Żelaznej, ale wciaż sie waham czy nie zdecydowac sie na Karową. Niestety stamtad nie znam nikogo. Czy wiecie coś o Żelaznej (oprócz tego,że jest tam drogo?)
 
Cześć,
Ja wiem coś o Żelaznej - jeszcze nie z własnego doświadczenia ale.....
1. Sa tam baardzo dobre położne, praktycznie są cały czas przy rodzącej
2. Są fajne warunki po porodzie - miłe ciepłe sale z łazienkami .....
3. Jesli wszystko jest dobrze to świetnie, natomiast jeśli są jakies poważne zaburzenia dziecko jest przewożone do chociażby Instytutu Matki i dziecka - bo nie mają tam tak profesjonalnego sprzętu
4. Jest drogo to fakt, ale widać tam mocne slady dziłania fundacji rodzić po ludzku
Co do Karowej to moja kolezanka rozmawiała ze swoją koleżanką, która jest położną (naa Korowej - obecnie za macierzyńskim) i delikatnie jej odradziła - twierdząc, że tam jesteś pozostawiona sama sobie i personel nie interesuja się tobą tak jak np na Żelaznej....
pozdrawiam
GoHa
 
Dzieki za informacje. Chyba naprawdę jest tak,że jak wszystko dobrze idzie, to prawei kazdy szpital jest dobry. Mam pytanie? Czy może jest ktoś na forum, kto ma cukzryce ciazowa? Bylam dzis na karowej, ale nie było lekazra. Dostałam tylko wydru diety i troche sie w tym gubię. :p
 
reklama
gdzie rodzicie w Warszawie?Ja zastanawiam się nad Starynkiewicza bo słyszałam pozytywne opinie pozatym nie trzeba wywalać kasy na poród rodzinny bo jest bezpłatny znieczulenie też jest bezpłatne choć na nie i tak się nie nastawiam.Jak macie jakieś i nformacje o tym szpitalu to piszcie. :)
 
Do góry