reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale

HappyBabyMama

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Maj 2016
Postów
12 436
Dziewczyny ponieważ juz połowa za nami warto przemyśleć wybór szpitala. W osobnym wątku prościej będzie znaleźć.
Ja więc mam pierwsza pytanie: dziewczyny z Warszawy/rodzące w Warszawie gdzie polecacie rodzić? Co myślicie o MSWiA, szpitalu Starynkiewicza i Św.Zofii?
 
reklama
Witaj @HappyBabyMama ... A wiec tak... 3 tygodnie temu na Woloskiej rodzila moja siostra i jest bardzo zadowolona. Mowi, ze kameralny odzial, male sale i bardzo dobre warunki sanitarno-lokalowe... Ponadto swietna opieka poloznych, zarowno podczas, jak i po porodzie... Wiec bardzo poleca... Co do Zelaznej to wiem, ze sporo osob sobie chwali, ale ja jakos nie mam przekonania(duzy szpital, podobno jak niektorzy twierdza nastawiony na kase)... Na Starynkiewicza mam lekarza i jest jednym z dwoch, ktory biore pod uwage, ze wzgledu na 3 stopin referencyjnosci i wspanialych oraz doswiadczonych lekarzy i polozne... Tylko gorzej z warunkami, nieco bardziej spartanskie niz w wyzej wymienionych placowkach... Teraz lezalam na Czerniakowskiej w szpitalu Orlowskiego, bo tam tez dyzuruje moj lekarz... Bylam bardzo zadowolona, super lekarze i swietne i mile polozne... Warunki takie srednie, ale czysto i swiezo odmalowane, wygodne lozka... Gorzej z jedzeniem, niezbyt smaczny catering podawany na plastikach... Powodzenia w dokonywaniu wyboru...:-) :)
 
Ja mam dylemat: Radomsko czy Matka Polka w Łodzi. Któraś z obecnych tu mam ma jakieś doświadczenia z tymi szpitalami?
 
Do góry