reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SZTUCZNE MLEKO

Ja daję mleko NAN zaczełam od 2 bo karmiłam piersią do końca 5 miesiąca,a potem musiałam dokarmiać bo mało przybierało maleństwo na wadze i dawałam przed spaniem nan2 a po spaniu cycusia i tak do końca 10 miesiąca, :p
 
reklama
MY PROBOWALISMY NAN, HUMANE, BEBIKO (TO BYLO NAJGORSZE)... JAK JUZ WSPOMNIALAMDOPIERO BEBILON OKAZAL SIE STRZALEM W 10! MOJA KOLEZANKA DAJE ENFAMIL (KUPUJE SIE W APTECE - NIESTETY DOSC DROGIE) I TEZ BAAAARDZO CHWALI.
 
Enfamil, bebilon te dwa mleka się sprawdziły, chociaz sporadycznie dokarmiałam
Bebiko stanowczo odradzam.

jak synek był malutki ok2-3 tyg pediatra przepisałana nutramigen , bo podejrzewano skaze (czeste kolki itp.).
 
jak dominikowi smakuje i nie szkodzi, to moze nie jest w jego przypdku az takie "lewe". :) tytus bardzo zle zareagowal na bebiko, brzuch go wyraznie bolal, az sie wil i prezyl. poza tym ja bylam prezrazona "struktura" tego mleka, jak postalo chwile w butli, to sie zrobila na sciankach taka "skorupa". wydalo mi sie to okropne. zadne inne mleko tak sie nie osadzalo.
 
Tak właśnie na ściankach zostaje taki osad,mały pije bebiko bo w szpitalu po porodzie nie miałam jeszcze pokarmu i dokarmiałam go modyfikowanym mleczkiem właśnie bebikiem,bo takie dostawałam dla niego od sióstr i tak mi jakoś zostało.Myślałam,żeby przeżucić go na Babilon,ale troche drogi jest jak na moją kieszeń,chociaż jakby porównać bebika jest 250g,a babilonu jak sie nie myle 900g,więc nie wiem chyba na to samo wychodzi :)
 
Ja karmię Julię Bebiko od 3 tygodnia życia i uważam że dla nas jest najlepsze.
W pudełeczku bebiko jest 350 g.
Bebiko Omneo jest natomiast alntyalergiczne antykolkowe i antyulewaniowe. Na początku karmiłam właśnie Omneo ale potem gdy moja mała nie miała żadnych przypałości typu kolki czy ulewanie to przeszłyśmy na bebiko zwykłe w kartoniku. Naprawdę polecam.
Ja nie uznaję firmy Nestle która robi mleczko Nan1 bo dla mnie producent który robi karmy dla dzieci i karmy dla psów i jeszcze wiele innych produktów jest mało wiarygodny.
 
ja daję Nan 1 jest słodziutkie i moja pediatra powiedziała że najmniej alergiczne i "kolkowe"
Też uważam żebyś nie dała się zwariować jak musisz dokarmiać to dokarmiaj nie pozwól żeby ci wmówiono że jesteś złą matką bo nie karmisz. Mnie pokarm się skończył jak majutek miała 2 m-ce i choć próbowałam wszystkiego dosłownie: od bawarki, herbatki HIPP, karmi ziół mlekopędnych począwszy do hektolitrów wody mineralnej. I oczywiscie ciągłego dostawiania i odci,agania. Z tym pierwszym był ogromny problem bo Maja strasznie się wściekała jak nieleciało ale nielecialo i co miałam zrobić wolałm dać jej Nan niż zaspokajać swoje chore ambicje tylko po to żeby powiedzieć karmię piersią. Pewnie że to dla dzidzi najlepsze ale nie daj się zwariować i wmówić sobie że jesteś "be" bo nie karmisz. Niektóre forumowiczki tak własnie się zachowują i jak mają dużo pokarmu to nie są wstanie zrozumieć żę inne nie mają i ic się nie da zrobić, a wierz mi niekiedy się nie da chociaż trzeba próbować ;D ;D ;D
 
jsorbek ja też tak miałam moja mała płakała bo chciała jesc a jej nie leciało z piersi....ale jak zjadła mleczko sztuczne to odrazu była pogodna.
Szkoda mi było że już nie mam pokarmu ale co zrobić taka natura...i próbowałam jak Ty dosłownie wszystkiego...
 
reklama
ja karmie mleczkiem isomil to jest sojowe mleczko wiec na kolki i skaze dobre. niedrogie i slodkie! jeszcze jak zmieszam z kaszka brzoskwiniowa to sama moglabym pic!!!!!!!!!!!!
ja prawie nie karmilam piersia bo moje dziecko dostalo butle w szpitalu i nie umialo ssac! a mnie pokarm pojawil sie dopiero w 4 dobie! hubert jest najedzony zadowolony i nie wyobrazam sobie glodzic dziecka bo ktos mi powie ze piers najlepsza! ze sie malo staram i wogule! ja sama najlepiej wiem co przeszlam jak sie staralam zeby dzicko jadlo piers i nie mam do siebie zadnych zastrzezen. karmienie sztucznym mlekiem to nie jest najgorsza rzecz na swiecie!!!!!!!
 
Do góry