reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

hej!

Za oknem nieciekawa pogoda i chyba do chrzcin malej sie juz niepolepszy:wściekła/y::no::confused:
Na jutro zaplanowalam ze upieke cisto kokosowe:-p ciekawa jestem czy mnie sie uda :blink::laugh2:

aga najlpepsze zyczenia z okazji rocznicy samych pogodnych dni;-);-)U nas wypadnie 2 rocznica na chrzciny malej;-);-);-) ja tez juz ponad rok niebylam w pl.i tez bym strasznie chciala ale w tym roku watpliwe abym jeszcze polecialamoze w przyszylm na wiosne...zobaczymy jak bedzie...

Pscola jak bylam dzieckiem lubilam bawic sie w "ciuciu babke" albo w gluchy telefon.Byla tez taka zabawa ze jedno dziecko stalo tylem do reszty i wolalo "figurki , figurki zmieniajcie sie" dzieci wtedy krzyczaly ..."a w co?" no i to dziecko z przodu krzyczalo np. "w drzewo"i wtedy wszystkie dzieci przyjmowaly poze drzewa no i niemogly sie poruszyc a dziecko z przodu odwracalo sie i sprawdzalo ktore sie poruszylo ten stawal na czele i wybieral w co ma sie reszta zmieniac.ah mam nadzieje ze nic nie pomylilam i cos kapujecie z tego mojego opisu...
albo tez wlaczyc muzyke przy ktorej dzieci tancza i po chwili wlaczyc pauze no i dzieci musze natychmiast stanac jak w ryci jesli ktores sie poruszy odpada i dalej muzyka (cos podobnie jak zabawa z krzeslami tyle ze nie ma tyle chaosu i wojny o krzeselko) kto wygrywa dostaje medal papierowy ..mozesz zrobic jakies takie z bloku i krepy ja pamietam takie odery robilam w szkole podstawowej;)
mam nadzieje ze ci cos pomoglam albo moze wpadniesz na lepszy pomysl i mielj zabwy wam zycze

kotek jak tam z knajpa na chrzciny udalo Ci sie zalatwic?


Krecik odezwi sie jak sie czujesz? jak Twoi mezczyzni?

pozdrawiam goraco
 
reklama
Klavell ale sliczna córcia i jakie ma fajne pucki:-D.
Zuzanna ja uwielbiam ciasto kokosowe, napisz czy Ci wyszło.
Co do knajpy na razie zalepałam termin i w piątek idę uzgodnic menu i cenę bo jeszcze nie wiem ile wyniesie za osobę, ale cieszę się ze jednak udało mi sie coś znaleśc i to całkiem niedaleko:tak:.
U mnie dzis okropna pogoda, a robilismy grilla na działce chyba już ostatni raz, szkoda, teraz znowu trzeba będzie rok czekac na nastepne grillowanie:baffled:. Miłego wieczoru wam życzę.
 
hej.


kotek ciasto wygladalo super ale tylko wygladalo niestety , zamiast brzoskwini dalam ananasy bo uwazam ze lepiej do koosu pasuje no i wszystko bylo ok tyle ze ananasy sie w srodku tak jakby rozpuscily i masa budyniowa wyszla i przez to srodek byl gesto plynny ale z wygladu to na 5+ a tu prosze szczescie ze do tesci niezabralam tylko w domu rozkroilam i ta niespodzianke zauwazylam...ale nic nastepnym razem zrobie z brzoskwiniami a dzis sie raczylam marmrkiem na pocieszenie;)
fajnie ze knajpke znalazlas.my zamowilismy stolik na 13 osob we wsi obok maja ceny troche wyzsze niz przecietne ale za to jedzenie niebo w gembie.

u nas rano slonko bylo potem chmury przyszly niestety ...eh tez bym pogrillowala no ale coz...byle do wiosny dziewczyny;)
 
Witam,
u mnie goscie sami faceci wiec skorzystalam z chwilki zeby pocztac co nadrukowalyscie:-)
Zuzannna malutka sliczna Klevell twoje slonecko rowniez
My dzis jedlismy rybke na kolacje i popilismy whisky
Laura jak na nia przystalo jesczez nie spi bo to jej godzinki pewnie za pol godzinki zasnie.
Pozdrawiam i zycze spokojnej nocy
 
hej!

Jak tam niedziela?My bylismy na obiedzie u tesci wiec gotowanie mi odpadlo ;-);-) a i tesciu gotuje calkiem niezle;-);-);-)
Bylismy tez z rana na placu do latanie;-)(dla modelsrtstwa lotniczego)
a tak to nudy ...szukam w internecie jakiejs fajnej fryzury bo musze z tymi moimi wlosami cos zrobic bo strasznie mi wchodza:angry::angry::angry: i ta moja fryzura jakas taka nudna:-p

pozdrawiam jak cos znajde to wkleje moze doradzicie co;)

milego wieczoru
 
czesc,
pewnie ze doradzimy i ocenimy:)
My bylismy na sacerku Tatus dumnie prowadzil wozeczek:tak: Obiadek sama ugotowalam i standardowo niedziela bez rosolku to nie niedziela:-) wiec bulionik byl.Teraz M pojechal na Dusseldorf z kumplem bo chcial zonce kaske wyslac busem, wiec jestem z Laura sama.A ta mi dzis za dekold nazygala:-D:-D:-Dtroche mleka jej sie nie przyjelo:baffled:
 
anka oj ja tez juz kilka razy bylam przez Marie "przystrojona " no ale dekoltu to jeszze nie mialam obciachanego za to obsiusiana przy przebieraniu zostalam;)
 
Zuzanna szkoda ze ciasto nie wyszło ale za to nastepnym razem na pewno sie uda:tak:. A propo czy mogłabyś dać mi przepis bo ciekawie brzmi z tym budyniem brzoskwinią i jeszcze mój ulubiony kokos. Przeslij mi jak mozesz na PW. co do fryzurki to bardzo mi sie podoba szczególnie ten kolorek:tak::-). Ja też za jakis miesiac ide do fryzjera, troszke na solarium no i niedługo muszę rozejrzec sie za jakąś kreacją już nie moge sie doczekać, w sumie od porodu kupiłam sobie ze 2 ciuchy także teraz na pewno zaszaleję:-D:tak::-):happy:.
Ania ja tez nie raz zostałam obrzygana przez Laurę a w dekolt to prawie zawsze bo po pierwsze mała duzo ulewa a po drugie jest w co rzygac bo mam duży biust:-D.

Mi dzis dzionek szybko minął o dziwo, bo niedziela bez męża zawsze mi sie dłużyła. Z rana strasznie padało ale po południu wyszło słoneczko i pół dnia byłam z małą na dworzu. Ach jak pomyslę że niedługo skończa sie te nasze wielogodzinne spacery to mi smutno. Znowu szybko bedzie ciemno, i najgorsze to zimno:no:. Teraz latem jak było ciepło to byłam z Laurą codziennie przez 6 - 7 godzin poza domem, jak wracałam do domku to szybko kąpałam się, potem malą i do spania bo taka byłam zmęczona. Spokojnego wieczoru i buziaki dla was;-):-).
PS. Lenna, Hausfrau hop hop gdzie sie podziewacie?
 
reklama
moj maz stwierdzil ze mam za duzo wolnego czasu bo skikal dzis ze jestem od czerwca zarejestrowana a juz mam 150 postow i sie dziwi o czym ja tak wam tu pisze i stwierdzil ze lepiej jakbym maile pisala bo tak to wszyscy moga czytac :-D:-D:-D no to ja mu ze to sa takie pogaduchy tyle ze pisemne no pozatym on tez sie udziela na tych swoich forach tyle ze faceci to chyba bardziej konkretni sa bynajmniej bardziej odemnie:-D:-D:-D i pisza krotko zwiezle i na temat;)


a co do kokosu tez uwielbialm wczoraj np.pochlonelam cala paczke baunty mini po ktora pojechalam okolo 20:30 co marketu .na szczescie albo i nie u nas rewe do 22 otwarte:-D:-D:-D:-D

Moje diably spia a ja buszuje jak zwykle po nocy:-p:no::zawstydzona/y:;-)

Swoja droga strasznie mi sie zaczyna psuc cera nigdy nie mialam z nia problemow a teraz zaczynaja mi takie wypryski na twarzy wychodzic ze nie wiem jak sobie z nimi poradzic:szok:, musze do dermatologa :wściekła/y::eek:
Wydaje mi sie ze jest to zwiazane z brakiem okresu i tym ze nadal karmie piersia,
moze jak ktoras z Was tez taki problem miala moze mi pomoc?

Kotek ja tez wybieram sie na zakupy bo mam albo przyciasne bluzeczki albo ciazowe:eek::eek::eek: no i ten moj biust tez dosyc dosyc bo 75D i wolalabym zeby troche zmalal bo czasem ciezko trafic cos odpowiedniego a ze jestem dosyc drobna to jak przymierzam rozmiar 34/36 to wszedzie pasuje a w biuscie ciasno:angry::angry:jak wiekszy to znowu biust ok a reszta jak w worku:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Nie wiem gdzie chodza na zakupy kobitki co se biust powiekszaja a chude jak trzonek od miotly i ze tak wszystko dopasowane maja...

eh koncze bo do rana nieskoncze jak zaczne ...milej nocy
 
Do góry