reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Witam :-)

Haufrau gratuluje znalezienia pracy i zycze sukcesow !od 400 euro nieodprowadzasz zadnych podatkow nie martw sie ja tez pracuje na tej zasadzie , prwcodawca placi,ale jakbym chciala pracowac juz za 800 to wtedy wiecej sie odprowadza tych skladek(ponad polowa idzie z tych 800€) jak pieiedzy zostanie.Teraz nieodprwowadzane sa np.skladki rentowe od twojej minijob.

Dzsi jestem cala podekscytowana bo moja rodzinka przlatuje za godzinke wyladuja :-D:-D:-D:-D:-D
Jutro chrzciny malej,
pozdrawiam Was goraco!
milego dnia zycze!!!
 
reklama
Witam!!!!

Zuzanna zycze udanych chrzcin a dla niuni wszystiego najlepszego!!!!!

a ja zmykam i bede dopiero w poniedziale...Jedziemy do tesciowej na urodziny...Oczywiscie wollabym inaczej spedzic weekend ale jak mus to mus...:baffled:

a wiec wszystkim udanego i slonecznego weekendu:-)
 
hej dziewczyny!

blond milego pobytu w Polsce.
U mnie goscie jeszcze sa jutro leca do pl. a tak to chrzciny sie udaly (Wszystkim dziekuje za zyczenia:-);-))
Mala byla grzeczna w kosciele , wszyscy ja nosza na recach i bawia sie z nia i iagle ma wkolo siebie kogos i jest strasznie rozpuszczana.no ni lece bo sniadanko gotowe.A i musze sie pochwalic ze moj maz bardzo mi pomaga i mnie wyrecza w prawie wszystkich obowiazkach...chyba na pokaz bo przed chrzcinami to tak sie rozleniwil i tylko te swoje samoloty widzial...no nic korzystam z okazji i tylko gosci zabawiam;)

pozdrawiam milego dnia zycze-.
 
Witam sie i ja
Blond baw sie dobrze.Ja jade 3.10 na tydzien.
Posprzatalam i zostalo mi prasowanie a mam go sporo.Wczoraj spedzilismyu milo dzionek wpadlismy do KFC na kurczaczka mniammmm tego mi trzeba bylo :)
Pogoda cos sie psuje wiec nie wiem czy wyjsc na spacerek i musze zlozyc papiery na Kindergeld.Zakupy do zrobienia i obiad trzeba zrobic ale co?? Moze ryz z kurczakiem:confused:
Milego dzionka
 
hejka dziewczyny! i co tam u was?
u mnie wczoraj wieczorem lało ale dzisiaj słoneczko zaczyna nieśmiało świecić.
Dzisiaj w planie wypad do Lidl na zakupy ale mam lenia takiego, że na razie tylko sobie wyobrażam ten wypad :laugh2:
 
hej,
wczoraj milutko sniadanko, obiad, kolacja, kapiel i lozeczko z Moim Wszystko zrobilismy razem moglo by tak byc czesciej:tak:
Dzi brzydka pogoda wiec wzielam Laure tylko do sklepu samochodem.
Milego wieczoru
 
reklama
Ale tu spokojnie ...Za cicho!!!:-)

Moja niunia slodko spi juz od ponad godziny a ja czekam na mojego Adama az od klienta wroci...Ide zrobic mu kolacyjke a pozniej goraca kapiel i lozeczko:-)

Milej nocy a dzieciaczkom slodkich i kolorowych snow!!!!!!!!:-)
 
Do góry