reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

hej,
ja tez dzis znowu na zakupach, otworzyli kolo nas nowy C&A i fajne rzeczy dla dzieciakow i rodzinki za bezcen udalo mi sie kupic - "ludziow jak mrowkow", jak to zwykle na otwarciach, ale oplacalo sie:tak:

Hausfrau- lap okazje z praca jak sie nadazyla, mnie sie bardzo dobrze w Niemczech pracuje (pracowalo, bo jeszcze do marca mam "wolne"), ludzie sa b. mili i tylko nie ma takiego wiekszego spoufalanie sie, jak to w Polsce, troche wiecej jest to tak chlodniej i profesjonalniej, co wcale nie musi byc wada;-). A jak bedziesz miala etat, to jak zajdziesz w ciaze mozesz wziac urlop i dostaniesz Elterngeld - teraz to jest 80% zarobkow:-)
 
reklama
hej,
ja tez dzis znowu na zakupach, otworzyli kolo nas nowy C&A i fajne rzeczy dla dzieciakow i rodzinki za bezcen udalo mi sie kupic - "ludziow jak mrowkow", jak to zwykle na otwarciach, ale oplacalo sie:tak:

Hausfrau- lap okazje z praca jak sie nadazyla, mnie sie bardzo dobrze w Niemczech pracuje (pracowalo, bo jeszcze do marca mam "wolne"), ludzie sa b. mili i tylko nie ma takiego wiekszego spoufalanie sie, jak to w Polsce, troche wiecej jest to tak chlodniej i profesjonalniej, co wcale nie musi byc wada;-). A jak bedziesz miala etat, to jak zajdziesz w ciaze mozesz wziac urlop i dostaniesz Elterngeld - teraz to jest 80% zarobkow:-)

Chyba psróbuję :-) dzięki!
 
na wstepie tlumacze ze zamiast przecinkow pisze kropki bo mi moja corcia klawisz zepsula....

Anka. PAtrycja fajne zakupki!!!!!!!!!! Psola chwal sie co kupilas w C&M!!!!

Anka 6100g no no.super waga!!!!!!

HAusfrau ja tez polecam Ci prace!!!.ludzie jak ludzie niezaleznie od narodowosci- zalezy na kogo sie trafi. ale ja pracowalam tu i owdzie jak studiowalam i bylo naprawde ok!!!
 
hej!

Malej wlasnie sie wyrznal trzeci zabek :-D:-D:-D wiec byla ostatnio markotna, Mnie bierze na zmiane fryzury ale jakos nic wiecej nieznlazlam co by mnie zainspirowalo aby do fryca pojsc.Bym chetnie pojechala tez do Pl.Pogoda ze szkoda gadac dzis tak ciemno u nas i ciagle padalo ze caly dzien w domu bylismy a ja to bym w lozku go spedzila ale moj mnie z niego wygnal:no::no::wściekła/y:;-)

pozdrawiam goraco
 
Czesc Dziewczyny,
no to jak juz tak ladnie prosicie, oto moje zakupy: 4 bluzeczki dla naszych pociech i sweter dla mojego brata, byla jeszcze bluzka dla mamy, ale juz ja zapakowalam:-D

maly quiz: zgadnijcie ile dalam za te dzieciece bluzy???
 
Witam
widze ze zakupki udane ja obstawiam ze 5 euro za kazda:-)jak promocja to promocja:-D

Laura wieczorem marudzila poszla spac o polnocy i wstala o 7 na jedzonko.Teraz spika a ja korzystam z czasu.Niemoge sie doczekac wyjazdu jak dobrze pojdzie to we wtorek juz wyjedziemy bo w srode jakies swieto tu jest.No wlasnie co to za swieto?
 
Pscola obstawiam ze za jedna bluzke dalas 2,99 euro:-) za sweter na bank wiecej...

Noemi dzis nas zaskoczyla....spala od 19:30 do 09:00 bez zadnej pobudki:-)

A ja wstyd przyznac ale mam dzis lenia i jeszcze na pizamie biegam:-D Ale biegam juz po domu od 09:30 ,bylo sniadanko,potem sprzatanie(wspolne z Adamem) teraz tylko obiadek i powiesic pranie...Mam nadzieje ze Noemi mnie z domu znowu nie wygna....Bo za oknem nieciekawie....:baffled:
 
no niezle, niezle....bluzki kosztowaly mnie 2,5 Euro kazda - niezle nie:-):-D:tak:,a sweter 12

wlasnie umowilam sie telefonicznie na termin zmiany dowodu w Polsce, by nie stac w tych kolejkach - dla ludzi z zagranicy i chorych mozna sie umowic na konkretna date i godzine:-)
 
reklama
Do góry