reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Witam, no Anka to pocieszylas mnie z ta 18stka:tak::-D Niby mowia mi, ze wygladam na 26, wiec dobrze jest:tak::-D
Co do Niemek, to zalezy, ja widzialam, duzo ladnych i szczuplych, i rownie duzo grubych i nie zadbanych:no: Ale nie ma nic pomiedzy:tak::-D. U nas dzisiaj bardzo zimno bylo, a teraz to juz lodowato, powlaczalam wszedzie ogrzewanie, nie ma co marznac.
Pscola fajne zdjatka!
 
Witajcie dziewvczyny ale mam zaległości.
Ania życzę Laurze dużo zdrówka:tak:! A z tymi Turkami to współczuję.
Patrycja ale zazdroszczę tego spa bawdzie się dobrze;-)
Pscola super zdjęcia fajnie wyglądzasz:tak:.
Madzia witaj:-).

Ja ostatnio nie mam czasu pisać, w sobotę chrzciliśmy Laurę była bardzo grzeczniutka. A w ta sobotę idziemy na wesele przyjaciółki, i niestety już w niedzielę mężus wyjeżdża. Buziaki.
 
hej.

Ja tak podczytywalam caly czas ale jakos weny do pisania nie mialam -co w moim przypadku dziwne - no ale nic.U nas tez po chrzcinach -23.09 na szczescie ;-);-) teraz trzba przygotowac sie na roczek malej ale to jeszcze czas :-D:-D:-D na szczescie:-D:-D:-D
Zazdroszcze wam Kobietki ze bylyscie w Polsce bo chyba kazda z "Nas" odwiedzila ostatnio Nasza Ojczyzne oprocz mnie z czego jestem bardzo niezadowolona.Chcialam jechac -leciec do pl ale jakos niewyszlo ostatnio wiec chyba poczekam do wiosny , taki mam plan bynajmniej.Marie spi juz w swoim pokoju co jest dla mnie wielkim sukcesem bo ja chyba bardziej niz ona sie przyzwyczailam do spania we "trojke" z czego moj maz nie byl zbytnio zadowolony ,...tu moje tlumaczenie - coz karmie dalej piersia i kiedy mala w nocy sie domagala i tak sobie pila i pila to ja potem juz sily nie mialam (lenistwo powiem szczerze) aby ja spowrotem do lozeczka wsadzic i tak mala pol nocy z nami przespala. takze teraz troche mi smutno, ale coz jestem twarda :-D:-D:-D.Marie ma juz 6 zabkow i mam nadzieje ze bedzie miala krotka przerwe w zabkowaniu bo ostatnie dwa przeszla bardzo ciezko i my zreszta tez (ah coz to za nic byla:baffled::baffled::baffled:)...Eh ja to ciagle tak o "Nas" egoistka ze mnie:-D:-D:-D

Anka jak tam Laura z zabkowaniem - marie pierwszy zabek wybil sie jak miala 4 mce.

Kotek07 zycze udanego szalenstwa znaczy zabawy na ...tez bym z checia poszla na jakies ae nikt sie zenic niechce:-p

Patrycja24berlin zycze wypoczynku i rownie milej zabawy w swiecie Spa;)

I Wszystkim milego piatku i weekendu i slonca i wogole przyjemnosci....:-):tak::-D;-):-):tak::-D:blink:
 
moje sliczne!
u nas tez dzisiaj sie lodowato zrobilo, bylam rano z Nikosiem w naszej Eltern-King grupie i jak wyszlam z tego cieplego pomieszczenia na ten wiatr to myslalam ze zaraz zamarzne:szok:. Ja nie chce zimy!!!!

Patrycja - no ladnie, Ty tu sie po jakis Spa wozisz :cool2:a my to co....???Bawcie sie swietnie:-)

wszystkim chorym i tym co pokaszluja powrotu do zdrowia:tak:
 
to jeszcze raz ja:-D

pytanko: idziecie glosowac w niedziele???
bo ja zamierzam, a oczywiscie spelnic obywatelski obowiazek:-)
musimy jechac az do konsulatu w Monachium, ale co tam, zrobimy sobie wycieczke:tak:
 
Co mam do Was cos napisac to sie cos wali. Ledwo przeczytam i zdjecia ogladne.A jest co ogladac:tak:. Sliczne dzieciaczki i mamy. Witamy sie z nowymi mamami i dzieciaczkami.U nas imno dzis sie zrobiloa my ani butow na zime ani kurtki. Kombinezon to chyba jesze za cieply. jutro chyba podskoczymy na jakies zakupy bo moj c&a wykupiony z dziewczecych ciuszkow same meskie fasony.
Moja bida nadal ma dwa zeby wiec wielkie gratki dla MARIE.

Anka twoja slicznotka taka duza pannica sie zrobila. Zdjecia na macie bardzo ladne.

Pscola my sie nie wybierzemy na glosowanie. A taka mala panienka bardzo Ci pasuje.

Ja tez rodzilam jako 30, no sypie sie juz troszke ale co tam. Kurka i po ciazy to ja nadal taka kwadratisz:zawstydzona/y:.

Spa to mam jak jakims cudem moge wziasc kapiel i nikt mnie nie wola.

Oj juz mnie chyba glodomor wzywa.
 
reklama
Czesc baby:-)
Ja dzis zostawilam Laure na 2h z tatusiem bo bylam u gina na szczescie wszystko ok.
Zrobilam pranie a na prasowanie nie mialam natchnienia dlatego tez umylam lodowke bo az sie prosila:-D

Zuzanno na razie zabkow nie widac:-D mam nadzieje ze tak szybko nie wyjda:-) Tlumaczenie z piersia idealne:tak:Gratuluje przelamania.Laura spi w lozeczku ale czasem ja biore do nas do lozka:-)

Kicia no ja ostatnio kupilam Laurze kurteczke.Ale za kombinezonem tez trzeba sie rozgladnac bo nie zostane z reka w nocniku jak przyjda mrozne dni

Pscola ja tez zimie mowie NIE, glosowac nie ide bo teraz jakos nie mam do tego glowy.Za tydzien chrzciny wiec mam balagan w glowie
 
Do góry