reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

kicia76 to mamy ten sam problem bo jak mala cycusia nie dostanie to :angry::szok::angry: no a mleka z butelki to nierusza , popija mi soczki z hipp i tego typu no i podjada powli "sloiczkowe" jedzonko ale z mamusinego pokarmu niechce zrezygnowac a mnie tez tak jakos iezko jej tak odmawiac jak mnie na placz bierze:no::no::no:

dzis sie wzielam za sprzatanie i zawsze mala sie przygladalam dzis wlaczam odkurzacz ktorego nigdy sie nie bala a ona krzyk taki i placz histeryczny ze szok :confused::confused:

milego dnia zycze
 
reklama
Ester-jesli chodzi o opieke to w moim szpitalu byla swietna...Polozne super,lekarze tez,panie salowe rowniez...Wiedziali ze moj niemiecki nie ejst za dobry wiec starali sie mowic do mnie powoli...Jak czegos nie zrozumialam poprostu powiedzialam ze jak przyjedzie moj Adam maja mu przekazac jeszcze raz...A caly porod nie byl straszny jak to sobie wyobrazalam przed...Gadac wiele nie musialam...jak cos nie bylo dla mnie zrozumiale pomagal mi Adam...Tu mialam tez szczescie ze polozna odbierajaca porod byla polka...Niespodziewalam sie nawet a jednak sie trafila...:-)Nawet zamienila sie by byc przy mnie bo akurat gdy zaczynal sie u mnie porod to miala prowadzic jakies szkolenie...Zobaczysz wszystko bedzie dobrze...Nie stresuj sie kochana-a rozumiem Cie doskonale bo bylam straszna panikara i za chiny nie chcialam rodzic tu...A teraz ciesze sie strasznie ze nie postawilam na swoim...:tak:

Klavell-Sab kosztuje za 30 ml.ok 7,50 euro...Dobre sa tez na wzdecia herbatki z kopru... i lezenie na brzuszku lub podginanie nozek do klatki piersiowej...lapiac za lydki ,zginalam nozki w kolanie i tak przcicskalam delikatnie...Wtedy seriami mloda walila:-D
Jesli chodzi o dobre kosmetyki to polecilabym Weleda -fakt sa troche drozsze niz inne ale bardzo dobre...przynajmniej w naszym przypadku...

Blond-zycze udanej imprezki i szybkiego urzadzenia sie...:-)
Kavell zgadzam się z Patrycją co do masażu jak również w pełni gwarantuję 100% skuteczność sab simplex. Też do końca nie wiem, czy moje Philipiątko miało koleczkę czy nie. Pomagało i na zaparcia i na "bączki" więc polecam/. Ceny nie kojarzę, kupowałam zwykle coś jeszcze a paragonów już nie mam, więc naprawdę nie wiem.Pozdrawiam serdecznie
 
My dostawalismy przepisane przez lekarza wiec za darmo,ale ostatnio jakis chlopak sie d mnie na gg zglosil z prosba bym mu takie cos kupila...Wiec z cena jestem na biezaco :-)
A jak bys kupila 4 opakowania na raz to zaplacisz 24,95 :-)
 
hej laski!!!!!

zuzanna a ile miesiecy ma Twoja corcia? bo moja tez ma ten tzw lek 8 miesiaca...ostatnio boi sie panicznie miksera suszatrki do wlosow a ostatnio...mojej malej czarnej torebki:szok:...na odkurzacz na szczescie radoscia reaguje wiec "razem" sprzatamy zawsze...

kicia moja mala tez zakochana w cycusiu. inne rzeczy je ale malo a ma juz 9 miesiecy...i tez nie wiem jak ja odstawie od cycusia...ale jeszcze do roczku albo ciut dluzej karmic bym chciala. od dzis probuje nauczyc ja sama zasypiac bo zawsze byl cycus do usypiania a ostatnio w nocy non stop do uspakajania suma sumaram zle spi ona i ja....

patrycja nie wiem czy to zeby bo dziasla nawet nie zaczerwienione :confused: chyba to raczej uzaleznienie od cycusia....

ester no wlasnie Kicia ma racje...ten program "Mein BAby" tez ogladalam ciagle i terza czasem tez mi sie zdarza. RTL 10.30 rano:-D...nawet jak juz urodzilam na drugi dzien go w szpitalu z LAila ogladalam az sasiadka z sali do mnie jakies glupie komentarze robila czy mi jeszcze za malo porodow...;-)

a w ogole kupilismy na mrozy spiworek do wozka z kozuszkiem. jutro bedziemy probowac czy sie MAlusi spodoba...:-)
 
witam serdecznie na forum mam z Niemiec.Mam na imie Asia i jestem mama 4.5 letniej Patrycjii od kilku dni mieszkam w Niemczech(miłośc mnie tu przygnała) w miasteczku Rudesheim kolo Wiesbaden.Jestem zagubiona załamana nowymi zmianami ale pełna optymizmu na przyszłośc planujemy niedługo slub i małego bąbelka z moim Marcinkiem.Pozdrawiam wszystkie mamy .Moze z wami bedzie łatwiej mi przetrwac poczatki na obczyźnie a dodam ze niemieckiego ni w ząb ni w oko nie znam i to mnie najbardziej przeraza.
Buziaczki dla wszystkich Asia,Marcin i Patrysia
 
hej.

Mala wlasnie zasnela przy cycusiu jakzeby inaczej;-):szok::-D wiec mam chwile aby napisac...
susumali Marie skonczy 1 grudnia 9 mcy wiec prawie rowniesniczki z Twoja pociecha;-);-)a i ja tez chetnie ogladam Main Baby uwielbiam to i tak sobie ciagle wspominam jak to z nami bylo...

mamapati5 witam serdecznie na "naszym forum".´Nieprzejmuj sie jezykiem najwazniejsze aby miec checi a sie nauczysz.zobaczysz niedlugo bedziesz spiewac nam tu po nimiecku;-):-D:-D:-DJa mieszam niedaleko Mainz i jestem mamom 8,5 miesiecznje Marie.

wczoraj bylysmy z mala na spacerku i zakupach w markecie a jutro mam nadzieje sie wybrac po buty i juz sie zawzielam ze kupie takie jakie beda bo jestem strasznie wybredna i juz tyle sklepow obeszlam i rzadne mi nieprzypasowaly:tak::-D:angry: Maz stwierdzil ze sam pojdzie i mi kupi i mu to 2 minuty zajmie a ja latam jak poparzona juz miesiac i nic niekupilam:-D:-D:-D
Wiec trza sie w garsc wziasc i kupic zanim maz niespodzianke zrobi nie to aby mial jakis spatrzony gust ale wole nieryzykowac;-);-)

eh ja jak juz zaczne pisac to konca niewidac

no kobietki wiec jakie plany na sylwestra ?Ja chce poszalec :rofl2::-):tak::-D:cool2::rolleyes2:ale konkretow nie mam jeszcze a na swieta zostajemy tutaj:oo::hmm::-D

pozdrawiam milego dnia przyjemnosci zycze
 
Czesc Kobitki i czesc MamaPati!
moj starszy Maximusek ma 5 lat, a wiec troche wiecej niz Twoja Patrysia, mieszkam w Niemczech juz dosc dlugo, wiec jak bedziesz chciala cos wiedziec to wal jak w dym :-):-D

dzisiaj w przedszkolu mamy Sankt Martin - zobaczymy jak z pogoda i czy dzieciaki beda mogly spacerowac z latarniami:confused::baffled:

a w piatek ide na rozmowe z szefem w sprawie powrotu do pracy, po 5,5 roku na wychowawczym:sorry2:, podekscytowana jestem, nie powiem...zobaczymy co dla mnie wymyslil:confused:
 
:-D:tak:Mein Baby" na RTL tez bardzo lubie ogladac, a jeszcze lepiej "Die Geburtsklinik" na ZDF, ale to nie leci systematycznie, tylko co pol roku :-)
 
reklama
czesc MAMAPATI, fajnie ze napisalas,bo tak sie sklada,zeja tez mieszkam nmiedaleko wiesbaden we florsheim-weilbach

Dzisiaj dopadl mnie okropnu dol,chce wracac do polski,tak strasznie nie nawidze tch niemiec,pwenie daltego ze cale dnie siedze w domu i nie mam do kogo ust otworzyc,a ja moj mezulek przychodzi od 20 to i tak mnieolewa,bo komputer i tv wazniejsze i wogole zauwazylam ze za bardzo mu nadskakuje,bo ciagle go tylko przytulem i mowie jak go kocham a on na odczepne sie przytuli i wogole. Nie rozumie mnie ze mi zajebiscie zle,a jak chce sobie pojechac do Polski na pare dni,to oczywiscie zle,bo kto na niego bedzie w domu czekal. Tak mi strasznie zle,nie mam tu nikogo.

Wiem,ze beznadziejnie sie czyta takie smuty,ale ja juz naprawde nie daje rady i nie wiem co mam zrobic,wiem ze od lutego zmieni sie wszystko bo bede miala mojego synka,ale do lutego jest jeszcze tak cholernie daleko.
Tak mi stranie smutno i zle
 
Do góry