reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Dziekiiiiiiiii PATRYCJA
wiesz zebym tu miala chociaz bliskich znajomych nie wspomne o rodzinie...to pewnie bylo by inaczej.
No ale niestety jest jsk jest!!!
Patrycja powiedz mi testy na jazde robisz w jezyku niemieckim czy polskim i ile ten kurs kosztuje
 
reklama
Rozumiem ciebie jak nikt bo oprocz Adam to nie mailam dlugo tu nikogo...:-(
Kurs robie w jezyku polskim,egzaminy tez bede miala w jezyku polskim ale juz sama jazde na egzaminie po niemiecku...-niestety:dry: ogolnie cena zalezna od tego ile bede potrzebowala jazd itd...ale na te 1200 euro trzeba liczyc... jak bede dobra to zmieszccze sie nawet w 900 a jak bede pipa to 2000 Euro... Okaze sie...
Teraz robilam kurs pierwszej pomocy i badanie wzroku bo to obowiazkowe tutaj i wyszlo grosze-27 euro...
 
Wiesz bo ja sie zastanawiam czy tu robic czy w polsce...najpierw musze kase zbierac a potem zobaczymy:-D
Tez chcem isc na ten kurs niemieckiego 230euro ale ile tygodni czy miesiecy nic niewiem bede musiala zadzwonic i wypytac.
 
Ja tez chcialam robic w poslce,ale jak pomysle ile bym musiala jezdzic albo siedziec w poslce to sie to z celem mija...

A te 230 euro to na kiesiac czy jak za kurs-bo jak za miesiuac to bardzo drogo...
Ps.zobaczcie ile mam juz postow na swoim koncie:szok::-D
 
Za caly kurs 230 ale nie wiem ile on trwa...
Wiesz mi w polsce by sie oplacalo za 3000zl mam prawko od reki tzn musze byc tam pare razy...a jezdzic umiem;-)
a ja sobie u ciebie na NK zdiecia przegladam:-D
 
Ja jezdzic ogolnie tez umiem...i zawsze chcialam prawko kupic...ale od kiedy mam mloda to wole zdac je normalnie...Nie wybaczylabym sobie gdybym gdzies pizgla...:happy::baffled:
Ja dzis sobie ciebie tez ogladalam na NK :-D
A u mnie to normalnie dlugi "seans" masz :-D:-D:-D:-D
 
Wiesz tak ogladam i ogladam i jeszcze nie skonczylam:-D
widzialam Cie z piwkiem na paru zdieciach...i wiesz tak sobie mysle kiedy ostatnio jakies wypilam...oj dobre pare miesiecy.
nawet nie ma okzji i z kim:-D
ide zajarac:tak:
 
No ja jutro moze kupie piwko ale pewnie po jednym bede pijana:-D
Lubie bardzo te cytrynowe ale takie normalne terz...kurcze ze umnie w lodowce zadne nie stoi:-D
ok PAtrycja ja spadam sie myc a potem do wyrka..
Do uslyszenia trzymaj sie;-)
 
reklama
Do góry