reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Mi dzionek minal jak kazdy inny...
Kupilam sobie szampon rozjasniajacy do blond wlosow...tylko nie wiem czy po umyciu nie bede fioletowa :dry: bo szampon wlasnie taki ma kolor.
Bo pisalam,ze wlosy bede farbowac...a na blond to wcale nie jest latwo sie farbnac,ale wyszlo jako-tako,zolta nie jestem ...ale mam nadzieje,ze ten szampon sprawi,ze wlosy beda jeszcze jasniejsze...
A Ty bylas Pati w tym Szczecinie po te auto??
 
reklama
Nie bylam...bo ci wszyscy klienci na to auto chcieliby za 50tysiecy je kupic ale to troche za malo :-D
Wlasnie wypilam zimne piwko :-D i ogladam goodbye Deutschland :-) i tocze boje z mloda...bo sprzata juz od pol godziny gdzie normalnie juz spac powinna :[
 
jaka cisza teraz moje fotki

DSCI0210.jpg

DSC_0001.jpg

DSC_0161.jpg

DSC_0224.jpg

DSC_0165.jpg

DSC_0256.jpg

DSC_0248-1.jpg

DSC_0252.jpg

DSC_0285-1.jpg


western city

DSC_0289.jpg
 
Blond Twoja corka i cora Anki to jak siostry :-) mina nr.dwa boska :-)
i przedostatnie foto-piekneeee!!!! :-)
A syn to chyba do Ciebie podobny co? i te zwierzeta-ona prawdziwe,wypchane co niektore bo wygladaja na prawdziwe :-D
 
Blond super fotki,super dzieci ,super mama ;-) choc widoczna tylko na jednym zdjeciu,ale widac,ze super ;-)
A ja dzisiaj Wam tu z pytaniem wyskocze...mianowicie:-D wszystkie tutaj macie juz starsze dzieci od mojego a ja mam dylemat wiec moze podpowiecie...ja nie wiem czym ja karmic :szok: Mala rano wstaje to dostaje mleko zageszczone taka kaszka z hippa ''guten morgen müsli''...bo trzeba zaczac od tego,ze jak ona skonczyla 6 miesiecy tak przestala pic z butli,ja caly bozy dzien macham lyzeczka...po kapieli tez,sadzam ja w lezaczek i daje wieczorne papu lyzeczka...zamiast szybko butle.Po prostu nie chciala pic mleka z butelki ...darla sie i tyle ,coz bylo robic,wlewalam to mleko do miseczki i zageszczalam kieikami ,podawalam lyzeczka i tak zjadala.
No wiec rano to zageszczone mleko,pozniej drugie sniadanie tj. jakis jogurcik np., potem okolo 13 obiad no i...tu zaczynaja sie schody bo co mam jej dawac na tzw. podwieczorek?? kupuje jej takie ciastka specjalne ''baby keks'' z nestle...podaje owoce w kawaleczkach ze sloiczkow,ale ona tymi owocami to zaczyna pluc i sie dlawic.A jak dam jej kawalek jablka to pomamle i wyrzuci-nic nie zje tego jablka...probowalam rozetrzec banana i jej dac-prawie sie udlawila! najbardziej smakuja jej slodkie bulki z lidla:sorry2: rwe jej na kawaleczki i wcina ...ale co to taka bulka?? zero w tym witamin i tego co wartosciowe a za to konserwantami naszprycowane...ale tez nie bede wariowac,bo przeciez cale zycie nie bede jej produktami ''BIO'' zywic.
Dziewczyny...co dawalyscie swoim dziewczynkom ''w ten czas'' wiem,ze pewnie nie pamietacie...ale badzcie tak mile sobie przypomniec ;-):-)
 
Jolka ja dawalam rozne kaszki w roznych smakach na kolacje...od roczku uzywalismy juz kartonowego mleka i na tym gotowalam jej np.kasze manna z malinami lub jagodami :-)chlebek bez skorki tez jej dawalam-takie male kanapeczki...z serem,miodem,cienka szyneczka...lubila tez te z hippa na dobranoc sloiczki,jogurciki jadla,platki kukurydziuane z mlekiem...
 
Aha-a z kubeczka nie chcialaby pic np.takiej kaszki? wspolczuje tego wioslowania ;-)

Moja mala jest bardzo wygodnicka,ze tak sie wyraze...odkad zaczelam jej podawac cos lyzeczka tak odechcialo jej sie pic z butelki,no bo po co ona bedzie ciagnac,skoro mama moze lyzeczka podac?;-) np. herbate pije z kubka,takiego zwyklego z dziubkiem ale sama sobie go nie trzyma :no: nie wiem z jakiego kubka mialabym jej podac gesta kaszke,a po drugie obojetnie jaki by on nie byl to ona by pewnie w szoku byla co to za nowy wynalazek i co ona ma z tym zrobic...ja juz sie przyzwyczailam do tego wioslowania ;-)bardzo szybko i sprawnie nam to idzie,czasem jak juz ma focha to machnie reka prosto w lyzeczke i kaszka wtedy jest wszedzie :angry: wtedy wielce zdziwiona co ona ma na rece albo nodze,a matka scierajac z niej kaszke liczy do 10 :-D
 
reklama
No to masz wesolo :-D
ja mialam taki kubek chyba Nubby...cos jak butelka tyle ze z ustnikiem ...mloda do dzis go uzywa...i nie ma takiego dziobka tylko taki sylikonowy ustnik...ze wieksze kawalki przejda...tzn.taka kaszka...

Ja dzis bylam u "mojej babci.".pomoglam jej poprasowac i zrobic pranie...dala mi taka duza laterne na balkon na swieczki...mloda uscieszyla sie najbardziej :-D musialam zaraz do ikei po swieczki jechac bo akurat takie male mi sie skonczyly...a tam na takie trzy swieczki miejsca sa...wiec kupilam setke...dokupilam dla mlodej jeszcze mala doniczke bo ona kocha kwiaty i kupila sobie wczoraj takie male gerbery doniczkowe :-)kupilysmy jeszcze dzbanek na wode zeby z cytrynka robic i lodem w te upalne dni... ;-) a potem smignelysmy na plac zabaw...niedawno wrocilysmy...upalnie jak diabli...i chyba na deszcz sie zanosi...
 
Do góry