reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Guten Moreeen :-)

Joanna -pakujesz juz walizy? :-)

Ja zaraz smigam na fitness... Dzis wreszcie pierwszy dzien szkoly po feriach... Wstalam z mila checia-WIOSNA PRZYSZLA!!!!! :-D Jest-widze i podziwiam ja od wczoraj :-D normalnie zaraz inna ja :-D
 
Hej dziewczyny

nie odzywalam sie ostatnio troche nie mialam czasu troche kiepsko sie czulam ospala zmeczona i w dodatku zla:sorry2:

Adasiek dzisiaj wkoncu wywedrowal doi przedszkola jak wypruł to dym za nim tylko lecial:-D boiedne dziecko zanudzilam go w domu na smierc:-D
Tak czy siak siedzialam caly tydzien w praniu i naszych rtzeczy i dzidziusiowych bo zwiozlam wszystko i nie chcialam zeby mi lezal taki syf w szafie wiec odrazu popralam moczylam potem prasowalam :szok: i tak caly tydzien ale ogarnelam wszystko a przed porodem powtorze:happy:

Wreszcie sie pogoda zrobila alleluja az milo za okno sp[ojrzec wczoraj byla szaruga:baffled: dzisiaj moze juz jakis spacerek zaliczymy :confused:

JoannaMamaHani Suuuper to juz niedlugo bedziesz!!! fajna [pora na przeprowadzke i lepsza na zaklimatyzowanie sie:) Moze jak sie ogarniecie to uda nam sie spotkac?
 
Cześć Kobietki.
Dawno mnie nie było na bb, ale nie miałam internetu przez pare dobrych dni, a się wynudziłam, bez neta to jak bez cywilizacji, haha
:-)
Ja w sobote miałam urodzinki, spędziłam je z mężem, a wczoraj byłam u lekarza tu pierwszy raz, i powiem wam,że trafiłam na super lekarza, zrobili mi wszystkie badania, widzialam dzidziusia:happy:, wszystko jest ok, pozanłam płeć, będę miała synka, mój mąż ogromnie się cieszy:-) Wogóle opieka super tu jest, a dodatkowo dziewczyna z recepcji rozumie trochę polski, więc nie miałam problemu z dogadaniem się. Teraz mam co dwa tyg wizyty.
A wy jak tam kobietki samopoczucie?
Kamilka
jak tam się czujesz? Dopiero się zaczynają zmiany nastrojów.
Joanna to witamy niedługo w De.

:-)
 
Hej dziewczyny

Ja dzisiaj pospalam rabnelam cale gotowanie i wszystko zaprowadzilam mlodego do przedszkola i poszlam spac:eek:
troche odpoczelam ...

neczka ja sie czuje dobrze narazie wahan hormonow nie mam jedyne co mi dolega to bol piersi... poza tym super... w czwartek mam wizyte i juz sie stresuje czy wszystko jest ok?

Jeszcze troche i zmykam po synka wkoncu skonczylo padac wiec sloneczko sie przebija i moze znow dzis zaliczymy spacerek:tak:
 
A u nas dzisiaj słoneczka nie ma, ale ciepło jest.
Kamilko mnie też piersi bolą, czasami to dotknąć się nie mogę... przybieram już. A u lekarza napewno będzie wszystko ok, zobaczysz, zdaj nam relacje po wizycie.
;-)
 
hej dziewczyny - ja mieszkam w Essen.

kamilka87 - gdzies tu wyczytalam, ze Twoj syn mial podejrzenie autyzmu. Nie czytalam jednak wszystkich Twoich odpowiedzi i nie wiem jak sie sprawy dalej potoczyly. Ja mam w domu malego autyste - wiec w razie czego sluze pomoca. Moje gg 11136469
 
reklama
Heja :-)
Jak tam dzionek mija? Fajną pogode mamy.:happy: Wkońcu ciepełko zawitało.
Kobietki ja to mam do was takie pytanko, bo te dni mijają tak szybko, że się nie obejrze a tu bobas mi wyskoczy już. Czy któraś tu rodziła w De? Wiecie co trzeba zabrać ze sobą do szpitala?Taką samą wyprawkę jak w Pl? Słyszałam, że szpital można samemu wybrać tak?
 
Do góry