reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

reklama
Witaj tanika. W sumie to Oliwcia zakladala watek ale mysle ze nie bedzie miala nic przeciw, prawda Oliwcia?
Przykro mi ze Ci sie nie udalo :( napisz cos wiecej o swojej mutacji bo nie chce kopiowac z pv

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@hajmal no i zajebiscie :-) :) ja wczoraj tak kciukasy trzymalam ze aż zasnelam mój bonus tez jest młodszy według USG także na spokojnie pewnie po prostu owulka się u nas opóźniła i temu to tak w dzien USG maluch miał niby 6t6d a według OM 7t5d również biorę duphaston 3 razy dziennie trzymam kciukasy kochana ;)

Ja tez się z wami strasznie zrzylam eh z chęcią bym was poznała :D
@ni_kusia kochanie jak się dziś czujesz ???

@tanika oczywiście ze zapraszamy do nas rozgosc się kochana o_O
Co do badan to ja robilam hiateroskopie antykoagulant tocznia , trombofilie, przeciwciała , Mutacje , homocysteine , autoinmunologie , kariotyp i jeszcze cos tam ale musiała bym spojrzeć w wyniki .... Bardzo mi przykro z powodu twoich strat kochana
 
W ciazy najwazniejszy jest odpoczynek. Ide spac jak mnie tylko zbiera i jak moge czyli nie jestem w pracy dzieki temu w miare funkcjonuje normalnie. Nie jestem az tak zmeczona. Jeszcze sie nigdy tak nie obijalam jak teraz, wyreczam sie mezem, synkiem.
Bede musiala isc na l4 tylko jeszcze nie wiem dokladnie od kiedy.
Oliwcia wyznaczymy kiedys geometryczny srodek miedzy naszymi domami i umowimy sie na kawe :)
Nikusia a Ty jak sie dzis czujesz?


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane a co myślicie o tym żeby teraz w mojej sytuacji iść na bal karnawalowy ??? Dodam ze jest za tydzień maz nalega bedzie sporo znajomych ale nikt z nich nie wie o fasolce :( co ja mam zrobić ???
 
Jak sie dobrze czujesz to czemu nie. Nie szalej :) a bedzie dobrze.
Zawsze mozesz powiedziec ze bierzesz leki i pic alkoholu nie mozesz. Bedzie dobrze idz i nie martw sie, baw dobrze poki mozesz :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
to jeszcze wcześnie, będzie dobrze, pobawisz sie trochę , po tańczysz, tylko nie szalej bardzo i będzie dobrze.
Mój mąż ma dofinansowane do jednego weekendu wypoczynkowego w jednym z hoteli z jakiejś tam sieci w Polsce. W zeszłym roku jak poroniłam to nie chciałam jechać a w tym roku uparł się i w połowie stycznia zarezerwował nam 11 kwietnia . W kwietniu planowałam sie zacząć starać o dzidziusia wiec termin był wtedy w porządku a teraz ......
Ja jeszcze oprócz mutacji mam jeden problem, drugą ciąże poroniłam nagle bez plamień, bez wcześniejszych przesłanek, nagle. Mój poprzedni lekarz podejrzewał niewydolność szyjki macicy. Powiedział ze po prenatalnych koło 13 tygodnia założy mi szew na szyjce, ten mój aktualny lekarz sie zastanawia, bo ten szew ma też minusy, dziś na wizycie może mi powie jakie są jego przemyślenia bo on nie był za 100% przekonany czy to dobre rozwiązanie. W każdym razie o niewydolności szyjki wie sie dopiero wtedy ja sie skróciła. W każdym razie czeka mnie dużo leżenia, wiec wyjazd do hotelu to może i jakoś przetrwam ale oprócz stołówki i łózka hotelowego to nie wiele użyję. Tylko co zrobić jak juz zapłacone, a chłopaki chcą poszaleć
 
Do góry