reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

Niby z @ 7,6 z usg 6,5 a wg tabelki prenaling 7,1. Tam tez pisze jak wazne jest tetno w 7 t ma byc miedzy 130 a 160 mamy 140 i cos. Wiec mnie to pociesza trochę. Dal mi tez gin skierowanie na prenatalne.
Tak po za tym zaliczylam zgon, wymioty. Mlody mnie nie slucha tylko bajki chce ogladac.
Dziewczyny sie cos nie oddywaja

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć kobietki . Jestem w 7 tyg ciąży dzisiaj dowiedziałam się ze mam mutacje C677T i A1298C . Dodam ze kwas foliowy przyjmuje od 2-3 tyg ciąży . Jestem załamana .... Czy ta ciaza wyjdzie i czy bedzie zdrowa... . 31 marca mam skierowanie do kliniki genetycznej ...bede wiedziała cos więcej ale nie chce do tego momentu zwariować ... Czy wy tez o swoich mutacjach odwiedziliście sie w ciąży czy przed ... Na od 2 tyg mam zastrzyki Clexane acard kwac foliowy w wyższej dawcę i przyjmuje omegamed


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@karolinaao witaj kochana ja o mutacji dowiedzialam sie robiąc pakiet badan po 4 poronieniach dobrze ze bierzesz zastrzyki i acard trzymam kciukasy ;)
A powiedz mi badałaś poziom homocysteiny?? I jaki ten kwas bierzesz wieksza dawkę ok ale ten zwykły czy metylowany ??
 
Dziękuje kochane za odp . Najgorsze jest to ze dowiedziałam sie w ciąży bo lekarz mowi gdybym brała kwas foliowy przed zmniejszyło by to ryzyko chórb takich jak zespol downa :( Kwas foliowy biorę 5 mg Richter


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja biorę rano wszystko plus do tego duphaston w południe i wieczorem bo mam 3 razy dziennie no i clexan wieczorem
A powiedz mi jeszcze ten cały Richter to jest chyba zwykły kwas co?? Szukalam w mecie i wpisalam nazwę a tam same artykułu typu Accidum Folicum Richter wycofany z produkcji wycofany z aptek ....
 
reklama
Nic takiego nie Ma napisane :( w pn jestem umowiona do specjalisty profesora w Białymstoku . Może coś więcej się dowiem ten lekarz posiada naprawdę dużą wiedzę . Leczyłam się u niego na raka szyjki macicy . Zapytam wprost ze czy przez to ze nie przyjmowałam kwasu lepiej przerwać podtrzymanie niz urodzić chore dziecko ...wiadomo nie mam tej pewności .... Ale bardzo sie boje :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry