reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

reklama
A tak apropo bo nie mogę sie doczytać czy tą mutacje odziedziczamy po rodzicach czy skąd to sie bierze ? Moze wiecie . Pozdrawiam [emoji9]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tanika dzis piatek.
Lekarz stwierdzil niewydolnosc szyjki po poronieniu. Dlatego ma mnie zszyc.
Prenatalne zrobie chyba zwykłe. Chyba ze jak by niedaj Boze cos calkiem zle wyszlo.
Mlody sie sam domysli. Wiec jak maz chcial mu powiedziec to nie byl zaskoczony tylko powiedzial ze wie. Zebyscie widzialy mine mojego męża-skad wiesz?- "domyslilem sie"

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@tanika to tez masz juz kupe przeżyć za sobą wspolczuje a z maluszkiem i tym lezeniem to twarda babka z ciebie ja sama nie wiem czy bym dala rade być taka konsekwentna no ale cóż czego się nie robi dla maluszka :)
Robilas jakieś badania genetyczne ??
U mnie w domu 4 letnia corcia wczoraj jej powiedzielismy ze bedzie mały dzidziuś bo mamusia ma go w brzuszku to stwierdziła ze nie prawda bo niema brzuszka ;)

Co do prenatalnych to ja robię jak na razie samo USG genetyczne chyba ze gin zdecyduje inaczej zobaczymy mam wyznaczona juz datę na 25 marca dwa dni po moich urodzinach ❤❤
 
@tanika witaj ,ale masz za sobą ... My to jednak kobietki jesteśmy silne . Ja jeszcze dzidziusia nie mam , chciała bym mieć chociaż jednego Zdrowego , licze na to ze sie uda. Dzisiaj byłam na badaniach krwi dostałam informacje o teście za 2400 który robi sie do 10tyg wysyłają do USA i po 10 dniach jest wynik wtedy określają płeć i czy dziecko ma min. Zespol downa . W pn zapytam lekarza czy robic ten test. Test nazywa sie harmony prenatal


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny . odebrałam badania morfologi krwi cos wydaje mi sie ze marne :( zbyt wysokie Neutrofile. Zbyt niskie : MPV , P-LCR i Bazofile . Juz nie chce czytać w necie bo wszystko rak białaczka itp . Oby do wizyty u lekarza . Ten stres to mnie zje ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry