reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

@ni_kusia ja nie biorę kwasów DHA ale tez czytalam ze są bardzo ważne w Femibionie Natal 1 niema ich ale za to w 2 już są ja nie długo będę zmieniała z 1 na 2 wiec zaczne juz brac ten kwas ... Dużo dziewczyn na innym forum pisze ze bierze od samego poczatku ciąży albo i juz w cyklu kiedy zaczęły się starać
 
reklama
No właśnie femibion ma wiecej skłądników niż Prenatal, dlatego sie na niego zdecydowałam. Być może te kwasy DHA są w preparatach z dwójką, czyli w późniejszym etapie ciąży.
 
muszę sie wyżalić jestem po wizycie u ginekologa na NFZ i jestem tak zniesmaczona ta wizyta ze watpie czy moja noga tam więcej postanie porażka .... Lekarz nie wyliczył mi który tydzień nie wyliczył na kiedy termin porodu nie zalecił żadnych witamin nawet nie pytał czy biorę kwas foliowy (ja to wszystko wiem ale to jest przeciez jego zasrany obowiązek) dal mi skierowanie na USG ponieważ on jest zdania ze jeśli on jest ginekologiem to powinien sie tylko tym zajmować a burak ma USG w gabinecie z którego korzysta inny ginekolog u nich w przychodni zrobił mi cytologie upuścił trochę krwi ze mnie a i jeszcze stwierdził ze mam nadżerke dupek jeden mój mówił ze mam tam ladnie i czysciutko do do badań to powiedział mi ze w pierwszym trymestrze są bardzo wazne te badania i ze trzeba ich niestety bardzo dużo zrobić a ze później będzie mnie (ja juz sie w duchu ucieszylam no bo przecież poszlam do niego glownie po to zeby dostac skierowanie na badania pierwszego trymestru) A ON CO??? Dał mi tylko glukozę , mocz ogólny i morfologie ogolna no ja pierdole az mnie nosi co za pojeb ....
Przepraszam za słownictwo ale no po prostu musialam
 
No normalnie jeszcze do siebie nie doszlam po tej wizycie makabra szkoda tylko mojego czasu i nerwów chciałam jeszcze spróbować podejść do innego ale mój mężu powiedział ze mam zakaz bo to stado imbecyli :p i badania będę robila prywatnie wszystkie no trudno jakos trzeba zacisnac żeby i do przodu ....

@hajmal a ty jak sie czujesz kochana ??
@ni_kusia co tam u ciebie ???
 
@hajmal *spam* na przeziębienie bierzesz? Są z tej serii fajne krople do nosa z ziołowego wyciągu, fajnie odtykają nosek :)

@tanika trzymam kicuki za Twoją wizytę ;-)

U mnie małe krwawienie. Wydaje mi się że to cd poronienia ale jak się skończy nie zamierzam sie zabezpieczać, będzie co ma być. Mam nadzieję, że w końcu biorąc ten kwas mi się uda i fasolka się zagnieździ prawidłowo. Martwi mnie tylko to, że mój lekarz powiedział, że heparyna dopiero od czynności serca, poprzedni gin mówił, że od pozytywnego testu. Muszę słuchać tego obecnego, ale trochę mnie to zmartwiło:(
 
reklama
Kurcze napisałam post do oliwci, był za dlugi i mi ucięło:( Piszę jeszcze raz.
@oliwcia, moje doświadczenie z lekarzem z nfz też jest kiepskie. Poszłam po ciąży biochemicznej i poronieniu jakieś 2-3 tygodnie. Pani Doktor mnie nie zbadała bo jak stwierdziłą bardzo dosadnie ciaża biochemiczna to nie ciąża. Ton miała taki, jakby chciała zabić. I to lekarka z przychodni patologii ciąży w największym ginekologicznym szpitalu w Polsce...o zgrozo! Wolę już zapłacić te 120-150 zł mojemu prywatnemu lekarzowi, któremu ufam, bo wiem, że nie wypuści mnie z gabinetu do mojego ostatniego pytania i rozwieje każdą wątpliwość. Lekarze pracujący na nfz nie są przyjemni, a Ci mili i dobrzy maja takie kolejki, że nie idzie się dostać:( Tak więc rozumiem Twoje rozżalenie i wkurzenie, możesz sobie wyzywać jak Ci lepiej ;-)
 
Do góry