reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szyjka macicy

Klaudia8896

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Sierpień 2020
Postów
58
Cześć dziewczyny mam pytanko czy podczas starań któraś z was badała szyjke macicy mam jeszcze 5 dni do miesiączki a macica jest twarda ale nie wiem czy zamknięta jak to sprawdzić czy tak właśnie jest przed okresem ??
 
reklama
Obserwacje szyjki trezva robić przez jakiś czas. Jeden cykl ci nie wystarczy aby poznać jak się zachowuje..
 
Otwarta czuć że opuszek paluszka wpada, a jak zamknięta to wtedy nie wpadnie.. Ogólnie po dniach plodych szyjka jest wysoko i zamknięta i albo już tak zostaje albo przed sama miesiączka się obniża.
 
Dziewczyny, a powiedzcie czy szyjka macicy tuż przed okresem powinna się otworzyć? Od kilku miesięcy badam szyjkę i zawsze pod koniec cyklu jest otwarta, a teraz jestem dzień - dwa przed miesiączka i szyjka jest twarda i zamknięta. Śluzu jest sporo - biały i mleczny. I teraz mam zagwozdkę co to oznacza. Czy w myśl zasady - każdy cykl jest inny czy może coś się stało 😅 macie w tym doświadczenie ? Przymierzam się tez do badania temperatury, ale zawsze mi się coś wykrzaczy i zgubie jakieś dwa pomiary i potem nic z tego nie wiem
 
Do góry