reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TAK czy NIE pomocy!!

dorota1225

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Grudzień 2010
Postów
67
Miasto
warszawa
Dziewczynki pisze z takim pytaniem. Robiłam wczoraj test ciązowy i wyszła druga kreseczka bardzo słaba. Dzisiaj rano też rbiłam i wyszła taka sama, Powiedzcie mi czy mogę się cieszyć?? Czy raczej nie bardzo.. :-)
DSC_0937.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0937.jpg
    DSC_0937.jpg
    9,7 KB · Wyświetleń: 2 950
reklama
Moim zdaniem tak.
Poczekaj dwa dni i zrób kolejny test. Hcg w ciągu tego czasu może się podwoić a nawet potroić i bd ładna druga kreseczka.
 
Moim zdaniem - coś jest na rzeczy - gratuluję! :) Pójdź, zrób badanie krwi - betaHCG - jeżeli będzie miała więcej niż 0,1 to znaczy, że jesteś w ciąży (jest to hormon wydzielany podczas ciąży). Dla potwierdzenia, zrób to samo badanie 2 dni później - przyrost wartości powinien mieć co najmniej 66% - to oznacza, że ciąża bardzo dobrze rokuje. Później USG w celu poszukiwania zarodeczka (około 6 tc) - czyli 2 tygodnie po spodziewanej miesiączce i w 8 tc na słuchanie serduszka :)
 
Myślę, że zdecydowanie TAK :) Jak zrobiłam test miałam identyczny wynik, bladą drugą kreseczkę i byłam w ciąży :) pozdrawiam
 
Test z krwi będę mogła dopiero zrobić w czwartek. Ale kupie jeszcze jeden test i zrobię. Się nakręciłam bardzo i było by nie fajnie jak by sie okazało że to nie tak... Podobno test jak jest jasna kreska wykrywa wczesną ciąże,,,
 
reklama
Z tym okresem bywa różnie bo mam bardzo nieregularny.. 17.06 dostałam okresu i pozniej robiłam sobie testy owulacyjne i jak była to działałam. No i chyba zaskoczyło... :D
z córka sie dowiedziałam ze jestem w ciąży prawie w 3 miesiącu własnie przez nieregularny okres. a nie czułam nic. Żadnych objawów.
 
reklama
Do góry