reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Nie szkodzi Monia ze wcześniej testujesz i ze będzie @może się obiedzie bez badania lub je zrobi mojemu ginowi okres nie przeszkadza.
Summis ja bym przyleciała nawet po jakieś tabletki....pewno luteine
 
reklama
Powiem wam ze badanie nasienia jest mega ważne bo od tego zależy dalsze leczenie ginekologa, mój mi powiedział ze dopóki nie będzie miał nasienia męża nie zacznie mnie leczyć bo tak naprawdę nie wiadomo kogo leczyć , po czyjej stronie jest problem .
A badania jakie zrobię to :

D3
B12
Kw.foliowy
Homocysteie
Morfologię z wymazem
Żelazo
 
Hehe jakiż wspaniałomyślny ten Twój mąż[emoji6] będziesz przynajmniej wiedziała co i jak[emoji5]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
No mój póki co.jest silnie nastawiony na iui więc wiecie chociaż obiecał ze się postara po @ czyli w weekend . Jem castagnus i wam powiem ze mam 4 dzień a tu już nie leci prawie nic
 
Lece do Pl 28.12 razem z rodzicami :) na ile to zobaczymy jeszcze. Porządnie sie przebadam i zastanowimy się wtedy co dalej

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Summis bardzo dobra data[emoji6] nie będziesz żałować[emoji5]
mnie coś czasem bolą jajniki na zmianę i ściąga... ehh w zeszłym cyklu też tak miałam

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem dziewczynki! Rzeczywiście nie potwierdziłam maila i nie mogłam się tu udzielać... Ale że mnie ciotka klotka hehe
No więc witam was tu i dołączam - za wami wszędzie [emoji16][emoji16]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ciesze się bardzo, bo Maja zobaczy drugą babcię ale tez smutno, bo zostawiam męża w Sylwestra lecz ten Sylwester teraz to i tak dzień jak co dzień.
Monia, to dobre objawy [emoji1] trzymam za Ciebie mocno kciuki [emoji11]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry