reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Na teście z apteki był negatywny nawet cienia nie było. krwawie normalnie bez żadnych skrzepow normalna czerwona krew.. No ból brzucha ale Znosny jak na okres.. I wiecie co rzeczywiście te testy specjalnie może takie są jeden był całkowicie negatywny drugi z cieniem kolejny negatywny następny zaś z cieniem....

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mialam stresowych miesiąc poprostu może się spoznila... Te testy jakieś dziwne...

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Styczeń będzie nasz Ada nas wszystkich. Ale cieszę się że jestem tu z wami... Razem damy radę... Kiedyś musimy zajść [emoji13]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A z apteki robiłaś rano? Jak dla mnie kupiłaś lipne testy. Ja kupiłam właśnie w taki sam sposób na allegro maski złuszczajace do stóp. W sklepie cena 10-15zl a ja kupiłam po 3 zł. Szczęśliwa, że trafiła mi się okazja zamówiłam od razu 15 szt. Były tak dobre że wszystkie musiałam wywalić. Maaasakra.
 
A z apteki robiłaś rano? Jak dla mnie kupiłaś lipne testy. Ja kupiłam właśnie w taki sam sposób na allegro maski złuszczajace do stóp. W sklepie cena 10-15zl a ja kupiłam po 3 zł. Szczęśliwa, że trafiła mi się okazja zamówiłam od razu 15 szt. Były tak dobre że wszystkie musiałam wywalić. Maaasakra.
Tak z apteki robiłam rano i nic... No dokładnie line testy....

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już dziewczynki po sprzataniu u taty ubrałam choinkę jestem już w domu u męża mojego kochanego [emoji10]

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Tak Monia zasluzylam wiec było [emoji173] z mężem i od razu zasnęłam jeszcze dwa dni pracy i trzy dni siaby laby: -):-):-)

Już pije kawke i wnet do pracy miłego dnia moje Skarbeczki ukochane:-*

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Do góry