reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Dzień dobry dziewczyny [emoji5] Jadziu 2 dni to już z górki[emoji5] ja też już wstałam... kawkę robię i muszę pomyśleć co jeszcze mi potrzeba na Święta i takie tam pierdołki bo jak mi za godzinę przywiozą małego i jeszcze mój to już nic nie zrobię.... [emoji5]

Sent from my SM-J500FN using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Dzięn dobry kochane też wstaje[emoji4][emoji4] wczoraj pakowałam dzieciom prezenty i brakło mi papieru [emoji23][emoji23] no cóż dziś zaś do sklepu... lecę budzić dzieciątka [emoji8][emoji8] buziaki

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny :-) dzis troche pospalam i szykuje się na Wigilie szkolna ;-) Jadziu u mnie też ♡ wczoraj. Zobaczymy niebawem efekto specjalne :-D po tym clo i duphaston i luteinie mam problem z suchościa... musze ratować się hydrovagiem i zobaczymy jak będzie szło dalej
 
Cześć Dziewczyny :-) dzis troche pospalam i szykuje się na Wigilie szkolna ;-) Jadziu u mnie też ♡ wczoraj. Zobaczymy niebawem efekto specjalne :-D po tym clo i duphaston i luteinie mam problem z suchościa... musze ratować się hydrovagiem i zobaczymy jak będzie szło dalej
To Ty bierzesz i clo i dupka i luteine na raz?u mnie nie będzie szalu to mój wykres
1513939408-bea154e05d56bc96-aaaaaa.png


" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Jadziu nie wszystko na raz biorę. Clo potem dupka lub luteine ;-) efekt taki ze Total suchość
No ale dupek to sztuczny prg a luteina naturalny i w jakich ilościach to bierzesz i jak długie masz cyklem i od którego dnia bierzesz luteine lub dupka?

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Agawid suchość jest tylko po clo ;-) tez to miałam plus mega mdłości i uderzenia gorąca ledwo wycierpialam od 3 do 7dc: -/ w tym cyklu nie brałam ale na suchość my z mężem stosujemy feminum activ bo po nim nie mam infekcji

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
No ale dupek to sztuczny prg a luteina naturalny i w jakich ilościach to bierzesz i jak długie masz cyklem i od którego dnia bierzesz luteine lub dupka?

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Dupka brałam kiedyś 2x1 od 17 dc (moje cykle mają 33-36 dni) przez 10 dni. Potem gin zmienił mi na luteine i biorę 2x1 przez 14 dni. Dużo lepiej po luteinie bo nie mam plamien brązowych przed i po @ a cykle w miarę równe po 33dni.
 
reklama
Agawid suchość jest tylko po clo ;-) tez to miałam plus mega mdłości i uderzenia gorąca ledwo wycierpialam od 3 do 7dc: -/ w tym cyklu nie brałam ale na suchość my z mężem stosujemy feminum activ bo po nim nie mam infekcji

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Mnie gin zlecił conceive plus bo on dodatkowo wspomaga zapłodnienie. Plemniki mają łatwiejsza droge. Dodatkowo ten preparat nie powoduje infekcji i nie przeszkadza plemnikom. Gin kazał uważać z tymi poślizgiami, podobno wiele źle działa na wojowników ;-).
 
Do góry