reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Uuu Jadziu współczuję pęcherza.... :-( bierz dużo wit C- zakwasza mocz. A ja od tyg możne półtora nie wiem co mi jest. Nie mam w ogóle energii i spałabym na siedząco. Humor ok,mimo wszystko.wyglądam paskudnie. Wory pod oczami i pełno krost na buzi ... :-( bez leków tak mi się zrobiło. Pogoda ma się zepsuć juz w niedziele. Znów atak mrozu. Juz wszystkie ciepłe rzeczy wyladowaly w tyle szafy a tu niespodzianka... powiem to po pracowniczemu fuck and shit :-D
 
reklama
W pracy mnie złapało z samego rana poratowala mnie koleżanka furagina całe szczęście bo nie wiem jakbym wytrzymała jest mi tak nie dobrze że mam ochotę wymiotować też nie mam wogole energii ja właśnie jak na złość po tej miesiaczce zero krost zero opuchlizny po prostu nic. Ale czuje po sobie jak wychodzi ze mnie to całe gowno te wszystkie zastrzyki leki itd jak funkcjonuje teraz mój organizm jestem dużo w gorszym stanie niż przed jakimi kolwiek stymulacjami. Mam nadzieję że do kolejnej miesiączki już nie będzie śladu po chemii. Natomiast dziwne mi to było bo wczoraj podobno 9dc a ja jeszcze miałam śluz kawowy i typowo plodny galaretka wieczorem że mnie wyskoczyła natomiast ze względu na pęcherz nie będę korzystać wogole z urodzaju dni plodnych ten cykl mam odpuszczony dostał mąż w 8dc musi mu jakoś wystarczyć hehehe

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uuu Jadziu współczuję pęcherza.... :-( bierz dużo wit C- zakwasza mocz. A ja od tyg możne półtora nie wiem co mi jest. Nie mam w ogóle energii i spałabym na siedząco. Humor ok,mimo wszystko.wyglądam paskudnie. Wory pod oczami i pełno krost na buzi ... :-( bez leków tak mi się zrobiło. Pogoda ma się zepsuć juz w niedziele. Znów atak mrozu. Juz wszystkie ciepłe rzeczy wyladowaly w tyle szafy a tu niespodzianka... powiem to po pracowniczemu fuck and shit :-D
Agata przesilenie wiosenne[emoji6]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny po tych zastrzykach i tym wszystkim tak się pocilam nie było opcji ubrać białej koszulki a już kolorowej to wogole. Wyobraźcie sobie kupiłam bloker z Ziaji no i pisze stosować 2-3 dni wieczorem na oczyszczoną skórę suchą nie ogolona. No to ze myślę chodzę do pracy w bluzkach 3/4 więc spoko. Zaroslam jak sarna ale nie gole no i dwa pierwsze dni czyli wczoraj i przedwczoraj posmarowałam po kąpieli i swedzialo ale w miarę a dzisiaj 3 dzień o masakra tak mnie piecze że ledwo wytrzymuje żeby tego nie zmyć. Masakra całe czerwone jak poparzone na szczescie ostatni dzień a później raz w tygodniu więc w niedzielę później kolejna niedzielę itd. Boję się jutro depilowac jak to będzie. Ale masakra serio. Leci na tvn7 fajny film " Terminal" strasznie to z mężem lubimy ja natomiast na wiosnę budzę się do życia uwielbiam pierwsze słońce od razu chce mi się żyć no i lyzworolki na nogi i jazda :-)
A to zdjęcie że spaceru z przed dwóch dni tak wygląda moje miasto
0ed9cc6cf7ec0136aaa3499bc00259db.jpg


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny po tych zastrzykach i tym wszystkim tak się pocilam nie było opcji ubrać białej koszulki a już kolorowej to wogole. Wyobraźcie sobie kupiłam bloker z Ziaji no i pisze stosować 2-3 dni wieczorem na oczyszczoną skórę suchą nie ogolona. No to ze myślę chodzę do pracy w bluzkach 3/4 więc spoko. Zaroslam jak sarna ale nie gole no i dwa pierwsze dni czyli wczoraj i przedwczoraj posmarowałam po kąpieli i swedzialo ale w miarę a dzisiaj 3 dzień o masakra tak mnie piecze że ledwo wytrzymuje żeby tego nie zmyć. Masakra całe czerwone jak poparzone na szczescie ostatni dzień a później raz w tygodniu więc w niedzielę później kolejna niedzielę itd. Boję się jutro depilowac jak to będzie. Ale masakra serio. Leci na tvn7 fajny film " Terminal" strasznie to z mężem lubimy ja natomiast na wiosnę budzę się do życia uwielbiam pierwsze słońce od razu chce mi się żyć no i lyzworolki na nogi i jazda :-)
A to zdjęcie że spaceru z przed dwóch dni tak wygląda moje miasto
0ed9cc6cf7ec0136aaa3499bc00259db.jpg


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Super fotka ! :-) ładnie tam u Ciebie. Miłego dnia !
 
Hej dziewczyny[emoji5] Jadziu moja siostra to stosowała i jej pomogło a miała duże problemy z potliwościa.... Jednak nie przypominam sobie żeby mówiła ze ja coś piecze. Ja już w pracy siedzę a tak mi się nie chce ze masakra

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny[emoji5] Jadziu moja siostra to stosowała i jej pomogło a miała duże problemy z potliwościa.... Jednak nie przypominam sobie żeby mówiła ze ja coś piecze. Ja już w pracy siedzę a tak mi się nie chce ze masakra

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też już w pracy.....spie

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mojej córce odwołali wczoraj operacje że względu na biały język, pojechaliśmy do pediatry i po wymazach stwierdził że znów mają szkarlatyne! ... I znów antybiotyki.... Mi teraz rzeczywiście chyba znów z tych nerwów spóźnia się @.
Pogoda od rana u nas przepiękna dużo słoneczka... Jeszcze 2 tyg i jadę w końcu do naszej kochanej Polski na święta.... Odliczam dni... Lubię być u teściowej chodź jej charakter mnie dobija ale za to nie mam dzieci haha i mogę odpocząć.... [emoji23][emoji23]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry