reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Witam się w 6dc, dziewczyny chyba muszę odpuścić :(. Jestem już zmęczona tym wszystkim, a do tego wczoraj się dowiedzieliśmy, że kuzyn mojego M będzie miał dziecko. Nigdy nie chcieli dziecka, a teraz trafili za pierwszym cyklem :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ironia losu...zawsze tak jest. Juz nawet nie próbuje tego zrozumieć. Po prostu trzeba przyjąć jak jest. Odpoczynek przy starania jest bardzo wskazany. U mnie to już 2 cykl i jest mi z tym bosko. Totalny komfort psychiczny :-) zaglądam tu bardzo rzadko bo też trzeba odpocząć od forum.
 
reklama
Agata jak się trafi na dobrego gina to wszystko Oki mi 3 wcześniejszych nie widziało mojego rozwarstwienie blizny po cc chociaż pytałam ich o nią czy się w porządku zrosła.... Dla niektórych najważniejsze ze kasę biorą a reszta nieważna.

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
Dlatego ucieszyłam się ze wreszcie jest ktoś z prawdziwego zdarzenia. Powodzenia w trudach starań
 
Witam się w 6dc, dziewczyny chyba muszę odpuścić :(. Jestem już zmęczona tym wszystkim, a do tego wczoraj się dowiedzieliśmy, że kuzyn mojego M będzie miał dziecko. Nigdy nie chcieli dziecka, a teraz trafili za pierwszym cyklem :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Magda przykro mi ale tak to już bywa... nie mniej jednak głowa do góry damy rade[emoji5] i życzę Ci tego żeby wszystko się ułożyło z pracą również[emoji8]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magda przykro mi ale tak to już bywa... nie mniej jednak głowa do góry damy rade[emoji5] i życzę Ci tego żeby wszystko się ułożyło z pracą również[emoji8]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
Wszystko się sypie. Jeszcze kilka miesięcy temu wszystko się układało, a teraz równia pochyła ... :/


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wszystko się sypie. Jeszcze kilka miesięcy temu wszystko się układało, a teraz równia pochyła ... :/


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana głowa do góry zobaczysz że wszystko Ci się dobrze poukłada... Niestety tak to życie nam płata figle i się komplikuje ale jesteś silną kobietą!!!

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No hej dziewczynki nie dawno weszłam do domu
Madzia a przypomnij mi ile wy się staracie?
Ja też mam do czerwca cykle odpuszczone nie myślę nawet o ciąży ani o tym który dzień cyklu czy coś kluje boli czy zupełnie nic narazie to myśli zajmuje mi ból zęba jak nie puści to niestety dentysta mnie nie minie :-( póki co jakoś dam radę walne tabletkę na noc i będę żyć
Co do badań drożności i nasienia. Już to pisałam tysiąc razy dla mnie to jest podstawą bez tego nie można dalej zdiagnozować bo tak naprawdę nie wiadomo gdzie i po czyjej stronie jest problem.

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokładnie to jest podstawą z tym że mój wcześniejszy ginekolog nawet o tym nie pomyślał... Nie pomyślał o zrobieniu hormonów a co dopiero tu mówić o droznosci [emoji39] najważniejsze że lekarz już nie ten tylko taki który zna się na Rzeczy [emoji4]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No hej dziewczynki nie dawno weszłam do domu
Madzia a przypomnij mi ile wy się staracie?
Ja też mam do czerwca cykle odpuszczone nie myślę nawet o ciąży ani o tym który dzień cyklu czy coś kluje boli czy zupełnie nic narazie to myśli zajmuje mi ból zęba jak nie puści to niestety dentysta mnie nie minie :-( póki co jakoś dam radę walne tabletkę na noc i będę żyć
Co do badań drożności i nasienia. Już to pisałam tysiąc razy dla mnie to jest podstawą bez tego nie można dalej zdiagnozować bo tak naprawdę nie wiadomo gdzie i po czyjej stronie jest problem.

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Wy powiecie, że króciutko bo to 5 cykl dopiero, ale ja mam wrażenie, że to cała wieczność. I co chwilę ktoś ze znajomych obwieszcza radosną nowinę, i niby zawsze za pierwszym razem...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wy powiecie, że króciutko bo to 5 cykl dopiero, ale ja mam wrażenie, że to cała wieczność. I co chwilę ktoś ze znajomych obwieszcza radosną nowinę, i niby zawsze za pierwszym razem...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No to jeszcze jeszcze mam nadzieję że nie będziesz czekać tyle co i ja życzę Ci następnego cyklu owocnego w ciążę nie życzę Ci aż tylu miesiecy lub lat które my tu mamy na liczniku....

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry