reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Witam dziewczyny[emoji5] trzeba mieć pecha jak ja... Pojechałam zrobić badania posiew i co na fotelu powiedziano mi że nie mogą zrobić bo za dużo krwi wiec @ dziś będzie na 100 A miała być dopiero w środę[emoji19] ehhh

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam dziewczyny[emoji5] trzeba mieć pecha jak ja... Pojechałam zrobić badania posiew i co na fotelu powiedziano mi że nie mogą zrobić bo za dużo krwi wiec @ dziś będzie na 100 A miała być dopiero w środę[emoji19] ehhh

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
O kurde no to faktycznie trzeba poczekać ciulowo ja za miesiąc po @tzn w 3dc robię tarczyce do Endo kazał się pokazać na wiosnę więc zrobię zobaczymy jak się ma sprawa :-)
Przyjechali na naszą firmę Marokanczycy niby nie mam nic przeciwko innym nacjom ale jakoś nie mogę ich przeżyć na firmie ciekawa jestem kiedy zaczną rozkładać dywany do modlitwy ....ehhh cuda się dzieją. Mam teraz bardzo lekka pracę i szczerze to kończę 1.5h przed czasem. Nie mam co że sobą zrobić a chodzić mi po hali też nie wolno bo od dzisiaj delegacja do czwartku....szał ciał

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny dzwonił do mnie rano mój ginekolog że z wyniku badań hormonów wyszło że jajeczkowanie wystąpiło także pcos wyklucza, a moje hormony pracują perfekcyjnie [emoji4] męża wysyłam w przyszłym tyg do urologa na badanie nasienia I potem z wynikami mam się odezwac do ginekologa żeby sprawdzić droznosc moich jajowodow... Puki co czekam na @ ma przyjść dzisiaj... [emoji8]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny dzwonił do mnie rano mój ginekolog że z wyniku badań hormonów wyszło że jajeczkowanie wystąpiło także pcos wyklucza, a moje hormony pracują perfekcyjnie [emoji4] męża wysyłam w przyszłym tyg do urologa na badanie nasienia I potem z wynikami mam się odezwac do ginekologa żeby sprawdzić droznosc moich jajowodow... Puki co czekam na @ ma przyjść dzisiaj... [emoji8]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
Andziu to dobra wiadomość [emoji5] mi tag znowu spadło do 0.4 Ale dziś wizyta u Endo wiec pewnie znowu mi zmieni dawke[emoji6]
Jadziu to powiem Ci ze u nas masa Ukraińców jest po zakładach pracy.... No ale pewnie niedługo fala innych też napłynie.

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tu jest zaś pelno Iranczykow tych " uchodźców mąż rozmawiał z jednym z nich w pracy " twierdzą że przyjechali żeby tu zapracować na socjal i sprowadzić Rodziny... Mój mąż mu odrzekł że nie mógłby zostawić żony z dziećmi w kraju gdzie jest wojna a przyjechać sobie tam gdzie jest bezpiecznie a rodzina na wojnie.... Chore....

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny :-) same dobre wiesci. Wreszcie ktoś się porządnie wziął za diagnostykę. Badanie drożności jajowodów, hormony czy nasienia to must have ! U mnie w pracy sami Polacy i tez nie jest kolorowo. Wszędzie różni ludzie się trafiają. Co do uchodźców to fakt...wyjeżdża i zostawia rodzinę na wojnie..porażka. zdrowe chłopy i walczyć nie chcą tylko uciekać. U nas walczył każdy w tym dzieci...
 
Hej Dziewczyny :-) same dobre wiesci. Wreszcie ktoś się porządnie wziął za diagnostykę. Badanie drożności jajowodów, hormony czy nasienia to must have ! U mnie w pracy sami Polacy i tez nie jest kolorowo. Wszędzie różni ludzie się trafiają. Co do uchodźców to fakt...wyjeżdża i zostawia rodzinę na wojnie..porażka. zdrowe chłopy i walczyć nie chcą tylko uciekać. U nas walczył każdy w tym dzieci...
Agata jak się trafi na dobrego gina to wszystko Oki mi 3 wcześniejszych nie widziało mojego rozwarstwienie blizny po cc chociaż pytałam ich o nią czy się w porządku zrosła.... Dla niektórych najważniejsze ze kasę biorą a reszta nieważna.

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się w 6dc, dziewczyny chyba muszę odpuścić :(. Jestem już zmęczona tym wszystkim, a do tego wczoraj się dowiedzieliśmy, że kuzyn mojego M będzie miał dziecko. Nigdy nie chcieli dziecka, a teraz trafili za pierwszym cyklem :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry