reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Hej dziewczyny[emoji5] coś tu u nas cicho[emoji52] odebrałam w piatek wyniki amh trochę ponad normę, jutro robię drugie podejście do posiwu i jak się uda to w piątek hsg także trzymajcie jutro kciuki[emoji8]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak najbardziej zapraszamy opowiedz nam swoją historię


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiec jestem Kasia. Mam 28 lat. Z mezem mamy jednego synka ktory w kwietniu bedzie mial 6 lat. Pochodze z Katowic ale obecnie mieszkam w Rybniku.
Z synkiem udalo sie w 1cs a teraz zawsze cos pod gorke. Od lipca 2017 staralismy sie o 2 dziecko z mezem i tak bylo do grudnia 2017 kiedy moj ginekolog wykryl mi torbiel o wielkosci 7cm na 5cm. Dal leki mi aby to zmalalo ale niestety na moj organizm leki wcale nie dzialaly. Tak wiec dostalam skierowanie na operacje i termin mial byc na 27.03 ale w miedzy czasie z wlasnej ciekawosci poszlam do innego gina sprawdzic czy faktycznie jest tak zle ze musze miec operacje( bylo to 20.02). No i doznalam szoku bo torbiel urosla do wielkosci 15cm na 9cm. Poki nic nie bolalo nie przejmowalam sie. No ale 27.02 jak wrocilam z pracy zaczelo mnie bardzo bolec i wyladowalam u swojego gina na badaniach. Przyspieszyl mi termin w szpitalu i tak od 28.02 lezalam i 1.03 mialam operacje na usuniecie torbieli. Niestety torbiel tak opatulila sie wokol jajnika i jajowodu ze to tez musieli usunac. Wyszlam z szpitala 5.03 a gdy bylam u gina 14.03 na sciagnieciu szewkow powiedzial mi ze mozemy z mezem wracac pomalu do staran ale ja mimo wszystko czekam az bede miala wynik badania histopatologicznego i wtedy wroce do staran. To tyle o mnie. Jak chcecie cos wiedziec to pytajcie.

No a wy dziewczyny staracie sie o 1 czy kolejne bobo?
 
Witam Kasia[emoji5] ja też mam synka w tym roku 7 lat kończy[emoji5] popieram ja tez bym czekała na wszystkie badania a później do dzieła[emoji6]
Dziewczyny coś mi znowu powiadomienia nie przychodzą[emoji53]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny :) u mnie 13dc, wczoraj prawdopodobnie była owu i dopadły mnie wątpliwości .... w ciągu ostatnich kilku dni byłam na dwóch rozmowach o pracę, i gdybym zaszła w tym cyklu to nawet nie zdążyłabym dobrze popracować. Oczywiście będę się cieszyć ale chyba powinnam odpuścić na kilka cykli

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny :) u mnie 13dc, wczoraj prawdopodobnie była owu i dopadły mnie wątpliwości .... w ciągu ostatnich kilku dni byłam na dwóch rozmowach o pracę, i gdybym zaszła w tym cyklu to nawet nie zdążyłabym dobrze popracować. Oczywiście będę się cieszyć ale chyba powinnam odpuścić na kilka cykli

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Magda zostaw wszystko losowi jak się teraz uda to praca nie zając nie ucieknie... nie tak?

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magda zostaw wszystko losowi jak się teraz uda to praca nie zając nie ucieknie... nie tak?

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale ja mam umowę do końca maja i już wiem, że mi jej nie przedłużą. A jeśli zajdę w tym cyklu, to ostatni dzień 12 tyg wypadnie akurat na 31.05 więc zgodnie z prawem umowa nie ulega przedłużeniu. Oczywiście przy założeniu, że wiek dziecka będzie określony z OM bo jeśli po usg, to siłą rzeczy maluch będzie jeszcze młodszy. Wątpliwości dopadły mnie po przeliczeniu tego wszystkiego- wczoraj w nocy, więc tak czy siak muszę zmienić pracę... generalnie jakiś czas temu ustaliliśmy z M że nie będziemy odkładać starań, bo im dłużej będziemy czekać, tym później może być większy problem. Poza tym stać nas na to, żebym nie pracowała wiec ostatecznie też nie będzie tragedii. Sama już nie wiem...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@moniabat jeszcze parę dni temu miałam takie samo podejście jak Ty, że są rzeczy ważne i ważniejsze ale teraz obleciał mnie strach

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moja umowa kończy się w czerwcu. W wakacje jestem bez pracy bo w szkołach często są umowy na 10miesiecy. Kolejna dostane we wrześniu. Wrzuciłam na luz. Jak się uda to będę szczęśliwa i trudno bez świadczeń. Jakoś z 1 pensji będę żyć
 
Do góry