reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarczyca

Hej dziewczyny. Przepraszam ze tutaj pisze ale nie chce zakładać nowego zapewne już setnego wątku. Cykle mam 25-26 dniowe wczoraj (24dc) beta wynosiła 4.30 ,dzisiaj (25dc) beta jest <0,2 mam rozumieć ze ciąży nie ma??? Jeśli nie to kamień z serca bo trochę nas z mężem poniosło i mam ogromny stres...na przyszłość będę bardziej uważać. Z góry dzięki za odpowiedź.
 
reklama
Ja mialam 2.9 ale poza tym to dopiero usg tarczycy wykazalo stan zapalny. I lekarka od razu powiedziala ze jak zajde w ciążę to mam się szybko zglosic. Jestem w 7tc a od 2 tygodni przyjnuje euthyrox 25 mg. Robilam badania i jest 2.5 na razie. Zobaczymy co dalej. Radze sie popytac lekarza co z tym fantem zrobic.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry