• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Tarnów

Ja dziś niezły poranek miałam :szok: Idziemy rano do auta a tam kapec totalny :szok: No to ja Kubę wzięłam i poleciałam na autobus. Pojechałam z nim do sklepu, ledwie zdążyliśmy. W sklepie ni z gruszki ni z pietruszki włączył sie alarm i nie mogłam wyłączyć. wyło jak diabli! Dopiero po dobrej chwili skapnęłam się, że Kuba bawi sie pilotem i uruchamia alarm :szok:

:-D:-D:-D:-D Teraz to się z tego śmieję :-D
 
reklama
o kurcze, Tymka powiadasz? :szok:
021.gif
 
Beti, ale ranek! to Kuba dziś z Tobą sprzedawał?;-)
P go odwiózł do przedszkola jak juz zrobił to koło.
A jedna babka mnie dziś rozbawiła :-D Zdziwiła sie strasznie, że mamy dziecko, bo ona ma takiego syna i ja bym sie jej na synową podobała :-D:-D:-D Teraz jak wie, że mam dziecko to mnie pęwnie juz nie bedzie z nim swatać :-D:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry