• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Tarnów

Kasiu Twój wiosenny suwaczek coraz bardziej mi się podoba
020.gif
 
reklama
hej
Madzikm to masz teraz kaske na niespodziewane wydatki;-)
Beatta rośnie nastepca małysza;-)
Kasiu ja widze :rofl2:Karolcia jak zwykle urocza!!!
Kasiude moi tez juz usneli:rofl2:
 
uff, no to doczytałam

kicia76 witaj na forum.

nikia Niezłe kołysanki ma Tymuś. ;)

kasiadove Zdrówka dla Ciebie.

beti801 Ale miałaś przygody.

lena28 To pewnie będziesz teraz mieć więcej roboty.

crunch Super, że zakupy udane.

beatta Gratulacje dla Oskarka.

madzikm He, he - wydało się - książek nie czytasz. :) A on była prezentem czy tylko jako przechowalnia zrobiona dawno temu? ;)



JA to jeszcze długo będę tu początkującą. No chyba, że sobie sama zmienię opis. ;)
 
Witam wieczorową porą :-)
beti nieźle zaczęłaś tydzień ;-)
no tak...z dzieckiem to już nie jesteś tak interesująca na synową :-D:-D:-D
agunia chcę zapisać Reginę na Paderewskiego (chyba 19?) lub Wilsona
ale odstraszyła mnie ostatnio ta pyskata dyrektorka o której wspomniałyście
bo ja też bym robiła zadymę jeśli zdjęcia s.a bez zgody rodziców :rofl2:
kasia zdrówka, chociaż mąż pewnie zadowolony, że jesteś taka "pociągająca" :-D super nowy avatarek
nikia co Ty dzieciom śpiewasz na dobranoc??? :-D:-D:-D:-D
beatta super, że Oskarek tak pięknie jeździ na nartach :-)
ja już nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam :szok:
madzik a może to mąż chowa swoje zaskórniaki a Ty wyszperałaś :-D:-D:-D:-D

Igor ma zapalenie krtani i tchawicy :-( znowu mamy antybiotyk (sumamed forte)
chyba mnie coś w końcu trafi :crazy::crazy::crazy:
 
hej dziewczyny

ale popisałyście :szok:;-)

ja dziś byłam w Krakowie i jest 4 i 3 super i po sesji :tak::tak::tak:w piątek już nowe zajęcia :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no mogliby nam ferie też zrobić :crazy:

w galerii też byłam ale jakoś weny na zakupy nie miałam i kupiłam tylko kolczyki :baffled:

crunch zdrówka dla Igorka :tak:
Madzik no nieźle z tą kasą ;-)
mrowa1 fajnie że imprezka udana :happy:
Beti801 no nieźle dzień zaczęłaś a klientka pewnie stracona ;-)
kasiadove zdrówka, avatarek super :-) a czapki jeszcze nie wyrzucaj wdepnę w środę ;-)tylko to trzecie p mnie przeraża :szok::szok::szok:
Beattta to gdzie śnieg złapałaś jeszcze?
nikia to szalejesz w domku :rofl2: sznurków ci starczyło ;-);-);-)
kicia76 witam nową mamusię:-)

idę na CSI Miami:tak::tak::tak:
 
Agawa - gratulacje, to masz z głowy i to całkiem nieźle :-)

Kicia, kurcze to piękne okolice, ja pracowałam kiedyś w Szwajcarii kanton Valais, niedaleko Sierre, kojarzysz? Tylko tam chyba sporo wyższe góry. Mam strasznie miłe wspomnienia :-)

Beti, ale może rozważ propozycje tej swatki :-D:-D:-D

Ania chłopcy - a Twoi grzecznie chodzą spać?

Crunch - szkoda Igorka kurcze, zdrówka dla niego!

Lena, no to supcio, że Julka zdrowsza.

Beatta - brawa dla Oskarka!

Kasiadove - super Karolka w avatarku :-)

no i nie wiem co komu jeszcze napisać?
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry