• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Tarnów

reklama
Aneczka zaproponowałabym Ci chętnie moje łapska ale nie mam wogóle paznokcia dłuższego :baffled::-(
Brmagda ja zobacze jaki Kuba bedzie, ale wstepnie pewnie też ;-)
Madzik to trzeba sie tam kiedyś wybrać, tylko to troche nie moje rejony .

patrzyłam też na chłopców ok 110 i są fajne koszule, bluzy - poniżej 20 zł za sztukę, spodnie dresowe jak nowe
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry