• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Tarnów

reklama
kasiadovejaką kaszkę dajesz Karoli do mleka?

betiile mniej więcej czeka się na tą firanę?
bo nic spokomaciek nie pisze i nie wiem czy ja mam się odezwać czy płacić czy jak.

Jak Was miałam na żywca to zapomniałam zapytać:rofl2:
 
nie ma za co dziewczyny ciesze sie ze mnie odiwedziłyscie:-):tak:
ale nie nadrobie dzisiejszego dnia wybaczcie:-(:-p
Ktos zostawił u mnie rekawiczki niebeiskie ? przyznawac sie kto;-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry