reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

hejka!!!

Kasiu to fajnie że imprezka wam sie kroi;-);-);-)na pewno sie nauczy taka grzeczna dziewczynka;-)nie może być inaczej;-);-);-)
paczka dotarła koło 17.30 dzieci przeszczesliwe:-D:-D:-Dtatus też:-D:-D:-D
a mysmy byli na dyżurze niestety:baffled::baffled::baffled::baffled:mamy Klacid , Wojtus jakos wypił pierwsza dawke :dry:zobaczymy jak bedzie dalej:baffled:akurat trafilismy na dr.Agas co za ulga:blink::blink::blink:
 
reklama
kurcze wiecie jak blisko przychodni mieszkam:baffled::baffled::baffled:wyszła z domu 18.45 i byłam druga...do 19.15 była juz cała poczekalnia ludzi:baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Ja tylko na chwilke:-) uzaleznienie;-):tak:

Agunia fajnie ze trafilas na dyzur Agasiowej:-) zdrowka dla Wojtusia a kolcki lego na pewno pomogą;-):tak:

Ja na flaszke nie narzekam:-). Mialam karmic dluzej piersia ale wyszlo jak wyszlo i wcale nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia. Mój jak zje o 20 to wytrzymuje do 6 rano wiec mamy noc super juz od dłuzszego czasu a nie wyobrazam sobie mojego smieszka wariata takiego duzego i juz kojarzacego wszystko jakby mial mi przy piersi siedziec i jesc;-)
 
Aniu Kochana dziękuje za odpisanie spróbuję z tym rozmiarem co mi podałaś i zobaczę wtedy co i jak (ty kobieto powinnaś dostać jakiś medal za wiedzę na każdy temat:tak:) :-)
Agunia fajnie że paczuszka dotarła ;-)
A te nasze dziewczyny pewnie balują nieźle ;-)

My dziś po wizycie kontrolnej pani dr. powiedziała że możemy już spokojnie wracać w poniedziałek do przedszkola bo Adulec już nie zaraża :-):-):-)
 
A gdzie sie podzialy imprezowiczki?? Czyzby spaly??:-);-)

Dla Was na kaca;-)

corona-extra-33.jpg


A ja dzis doznalam szoku. Moj synek zjadl ostatni posilek wczoraj o 17, tego na noc ktory je zawsze przed snem juz nie chcial o dziwo, zasnal o 20 i spal bez jedzenia do 6 rano!!:szok: wytrzymal 13 godz. bez jedzenia:szok::szok: o 6 zjadl i spal do 8:tak::-)
 
A teraz sie bawi metrem krawieckim juz pol godziny i nie wiem z czego sie smieje..chyba przestane kupowac zabawki bo te darmowe lub najtansze sa najlepsze:tak:;-)
 
no pustawo tu dziś troszkę :shocked2:

witam wszystkich :-) ząbek to nie był :zawstydzona/y: bo śladu już dziś po tym nie ma :dry: wczorajsza flacha się mi nie sprawdziła i miałam standardowo pobudki co dwie trzy godzinki :baffled:

a jak wam spotkanko się udało :-) żyjecie dziewczyny
kawa.jpg
 
Jak przyjda dopiero wieczorem to znaczy ze pobalowaly:tak::-D

tak wlasnie myslalam ze to ta sama kropeczka co moj mial..ale od czego to i czemu jednodniowa?:dry:
 
reklama
Agawa troche minie zanim sie oduczy jedzenia w nocy ale na pewno juz wkrotce przypomisz sobie jak to fajnie:tak::-) ja mojego tez musialam tego nauczyc bo pomimo zageszczonych flach i tak budzil sie jeszcze ok.1 czy 2 w nocy na jedzenie a teraz widzisz jak jest;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry