reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
Agatka to podkładaj mu poduszki lub ochraniacz wtedy sie nie uderzy:tak::tak::tak:
no tak robię ;-) jutro już po kojec jadę :tak:
Massiek to ci mąż niespodziankę super zrobił u mnie raz się zdarzyło że umył i chyba na tym się poprzestanie :eek:
crunch pościel super a marynareczka ekstra :tak:
mrowa z główki prawie zeszło plamki na brzuszku jak były tak są żeby tylko się nie okazało że jak przyjdzie pora wyjazdu do prokocimia to mi nagle znikną:dry:
a z pisaniem dziś nie za wiele się udało bo pogoda bajka i poszliśmy na spacerek :-) przy okazji zaliczyłam szafę malucha ale na szczęście kasy nie wzięłam bo na pewno bym coś kupiła ;-)
kasiadove zdrówka z oczkami to uważaj bo jak nas będziesz czytać :-p;-)
 
Agawa dobry wybóz z kojcem:-) przynajmniej bedziesz miala spokoj ze nic sobie nie zrobi:-)
znalazlam dzis przez przypadek w necie ksiazke ktora juz sciagnelam ;-)"Kazde dziecko moze nauczyc sie spac" poradnik jak nauczyc dziecko zeby samo zasypialo i przesypialo cale noce:tak: ja juz mam to za soba ale jakby ktos chcial to mysle ze warto sprobowac poczytac;-)
 
czesc kobietki!!!

Massiek super ci sie mąż spisał pewnie cos chce:tak::tak::-D:-D:-D:-D
Agatka to fajnie ze spacerek udany:tak::tak::tak:
maż Aguni powiadasz Beti no no:-D:-D:-Dwszystko w rodzinie zostanie:-D:-D:-D
Aniu fajnie że zakupki udane...
A myśmy byli w ccc i Tulkowi buty kupiłam:tak::tak::tak:a Doma do jutra u babci na Woli siedzi:-):-):-):-)
 
Crunch - grzaneczki kupuję gotowe w sklepie smaruję tylko serkiem almette:-D:-D:-D - mogę to napisać w przepisach :-D:-D:-D
to jeszcze tego nie zrobiłaś? :-D

czesc kobietki!!!

Massiek super ci sie mąż spisał pewnie cos chce:tak::tak::-D:-D:-D:-D
Agatka to fajnie ze spacerek udany:tak::tak::tak:
maż Aguni powiadasz Beti no no:-D:-D:-Dwszystko w rodzinie zostanie:-D:-D:-D
Aniu fajnie że zakupki udane...
A myśmy byli w ccc i Tulkowi buty kupiłam:tak::tak::tak:a Doma do jutra u babci na Woli siedzi:-):-):-):-)
duży wybór? muszę dzieciakom butki kupić i chcę się właśnie do CCC wybrać

Agatka w przepisie jeszcze zaznacz jak zrobić żeby takie równiutkie były:-D:-D:-D:-D:-D:-D
i w którą stronę smarujesz :-D:-D:-D

Igor właśnie dorwał mój krem i cały się wysmarował :szok::szok::szok:
 
Słodziutka - witaj:-)
Agunia - już poprawiłam:-)
Crunch - eee niech to pozostanie moją specjalnością :-D

dokończyłam pracę w ogródku i przyciełam wszystkie wrzosy, a Amelka dalej na chałpach tym razem u ciotki:happy2:
 
reklama
agata no dobra...niech tak będzie :tak::-D:-D:-D
ja siedzę z dzieciakami bo mąż poszedł na imprezkę
ale ma wrócić niedługo :cool2:
:szok::szok::szok: pościel mam na balkonie :szok::szok::szok:
 
Do góry