reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temat zakończony

reklama
Rozwiązanie
Magda88 idź na tą betę tak będzie najlepiej a jak nie to po szukaj prywatnego ginekologa na jutro . Idzie znaleźć ja tak zrobiłam na znany lekarz po szukałam ,miałam to szczęście jeszcze że to był mój gin. co przyjmuje na NFZ .Jeden dzień czekałam a nie 30dni z NFZ.


Wyobraź sobie, że zapisałam się do swojego gin prywatnie pod koniec lutego i usłyszałam termin na 10 kwietnia... :/ Bardzo dobry lekarz, pewnie dlatego. Ale racja, podzwonię dzisiaj, może ktoś przyjmie mnie jutro już, albo po jutrze. Nie chce sobie robić nadziei, bo rozczarowanie jest najgorsze, ale to częste siusianie, jajniki i do tego zaokrąglone podbrzusze robią mi te nadzieje. No i te spodnie,chce się zapiąć, a nie mogę i tak już od tygodnia.

Zgaga to mnie...
Wiele dziewczyn może Ci tutaj napisać, że miały takie same objawy i okazało się, że są w ciąży, ale tyle samo może również napisać, że jednak nie. Ile kobiet tyle objawów i symptomów. Poczekaj kilka dni i idź na betę. Jeżeli było to plamienie implantacyjne to powinno już coś wyjść.
 
Ja przy torbielach miałam bardzo silne bóle w podbrzuszu. W tamtym roku miałam akurat monitoring i byłam stymulowana CLO, jednak wystąpiła u mnie hiperstymulacja. Nie miałam żadnych plamień, tylko bardzo silne bóle w podbrzuszu i ucisk torbieli na pęcherz, dlatego często korzystałam z wc. Zrób bHCG i idź na USG.
 
Dzisiaj na kolanach szorowałam panele.. Jak wstałam to poczułam taki ból lewego jajnika, że się zgięłam. Za dwa powinna być owulacja o ile to nie torbiel lub ciąża. Może przez tą owulacje dziś?
 
bo nie wiesz czy to ciąża :)


Dokładnie. Ale wydaje mi się, że gdyby to była ciąża to miałabym również jakieś inne objawy charakterystyczne dla ciąży. Obstawiam, że mam torbiela na lewym jajniku. Choć nie miałam takich bóli jak opisywałaś powyżej. Tyle, że z tego co wiem to niektóre kobiety czują się świetnie, a idą do ginekologa i się okazuje, że mają torbiela a mnie ten jajnik boli od 27 lutego do dnia dzisiejszego. No dzisiaj masakryczny ból poczułam przez chwilę i miałam tak zazwyczaj przed owulacją lub w jej trakcie. Po 1 marca jajnik mnie ćmił, a 6/7/8/ dni po owulacji w marcu raz zakuł lewy jajnik, a raz prawy. Po miesiaczce odzywa się tylko lewy. Myślę, że gdybym była w ciąży to wyszedł by mi test 15 dni po. Podbrzusze od paru dni mnie czasem zaboli, jakbym za chwilę miała dostać miesiączkę... :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
Ja przy torbieli miałam 3 dni taki ból jak bym miała cały czas kolkę i bolały mnie piersi. Jak zaszłam w ciąże to czułam się świetnie nie przypuszczałam ze to może być ciąża.
 
Do góry