reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Termometr

ja jakoś sceptycznie jestem do tego nastawiona. nawet moje serce nie uspokaja mojego dziecka a co dopiero sztucznie wygenerowany odgłos. Dziecko z łona matki pamięta bicie jej serca a to przecież nie jest to samo.
 
reklama
Uważajcie na sklep Kiddie na Skoroszach w Warszawie.
Są duże problemy z dochodzeniem reklamacji!!!!!!!!!!!!!!!


Odradzam :no:
 
Moje dziecko właśnie wyrosło ze swojego fotelika samochodowego i nagle mnie olśniło, że istnieją podstawki podwyższające dla starszych dzieci - moje ma 20kg i 110 cm wzrostu, może się ktoś orientuje, czy takie dziecko kwalifikuje się już do takiej podstawki, a jeśli tak, to jakie polecacie i na co radzicie zwrócić uwagę przy zakupie?
pozdrawiam
nikita
 
Klub Maluszka Różowa Chmurka na Targówku ogłasza nabór dzieci na nowy rok szkolny 2008/2009. Przyjmujemy zapisy do grupy maluszków( od 12 miesiąca) i grupy starszaków (od 20 miesiąca). Oferujemy fachową opiekę, bogaty program edukacyjno-wychowawczy, smaczne wyżywienie oraz dużo zabawy.
Dla rodziców którzy zgłoszą się do nas do końca sierpnia - pierwszy miesiąc zupełnie za darmo!! Zapraszamy.
Klub Maluszka // 513185838
 
poszukuję parasolki dla mojego Antonka ;-) cena ok. 200, waga do 8 kg, składana jak parasolka, nieawaryjna :sorry2: na krótsze i dłuższe spacery po chodnikach i "terenie"

Moje typu na dziś:
- chicco ct 0.5 evolution (kolor hawai)
ct%2005%20hawaii3.JPG


- titanum baby buggy (kolor czerwony)
5cz.jpg




nie bawiłam się , ani nie oglądałam tych wózków na żywca ;-) widziałam jedynie tego titanium, ale z daleka i nawet nawet ;-) niby ma wzięcie, ale boje się, że będzie tak jak z coneco :dry: znaczy się czytałam, że te titanium przychodzą niby jako no name i dopiero firma nadaje logo :dry: chińskie pierdoły :crazy: no i niby są one holenderskie, a w Holadnii nie znają tej firmy :baffled: ale ma za to barierkę ;-) i podnóżek długi ;-) i koleżanka mi go polecała ;-) określiła go jako super wypaśna parasolka :-D

z kolei chicco ... czytałam, że chicco są bardzo awaryjne :-( i akurat nie polecają tych wózków, w szczególności tego modelu :-( i nie ma barierki, i nie podoba mi się podnóżek :-)

i teraz to już sama nie wiem :-(
 
Cześć
To troszkę dla tych starszych maluszków ale może którąś z mam zainteresuje.. znalazłam stronkę z książkami dla dzieci w formacie audio.. swojemu maluszkowi kupiłam chyba już z 10 baśni i jestem naprawdę zadowolona.. fajnie można spędzić wieczór, no i mi już gardło siadało ;-)
Pozdrawiam wszystkie mamusie
 
Witam

Mam na imię Monika jestem matką 10 miesięcznego Antosia i niedługo będę po raz drugi mamą. Asia przyjdzie na świat za 3 miesiące. Siedzę w domu z dzieckiem i dlatego nie mam czasu na zakupy dlatego też kupuje w sieci. Zapraszam w wszystkie mamy do takich zakupów. Często korzystam z Ebooki, audiobooki :: ZŁOTE MYSLI :: Bliżej Sukcesu..

Dlatego dla obecnych i przyszłych mam polecam tę książkę Karol Wójcik Chłopiec czy dziewczynka...

http://zlotemysli.pl/marketingonline.php?c=4main&idEbook=25


Dla zainteresowanych wyslę darmową próbkę , proszę pisać glthome@o2.pl
 
reklama
Moja córcia dostała na urodziny stempelki zmywalne.Z rąk owszem schodzą,jadnak z narzuty i ubrania już nie.Niepolecam dla małych dzieci.Może 4-5 letni które bed wiedziały do czego to służy,ale 2 latce NIE.
 
Do góry