reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Termometr

Hej:)
Mama taki problem :
Moja córcia ma ponad 68cm(5.5kg) i tylko 3 miesiące-więc jeszcze(jak wiadomo) nie siedzi a już prawie "wyrosła" ze swojego fotelika;(
i nie wiem co mam zrobić...
Na stronie Britax First Class Si Ultra
znalazłam fotelik 0-18kg z wkładką dla dzieci które jeszcze nie siedzą...
I tu moje pytanie i prośba zarazem:
po 1.Jeśli ktoś z Was wie gdzie go mogę znaleźć (by go pooglądać) to proszę o info
po 2. no i czy warto w ogóle czymś takim sobie głowę zawracać
po 3. a jeśli nie to co mam zrobić?

pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Poszukuję sklepów gdzie można kupić w miare tanio i dobrze artykuły dziecięce w Krakowie i okolicach.
Będę wdzięczny za porady
 
Drogie Mamy !
Serdecznie polecam Wam
1) Świetne, wielofunkcyjne klipsy - doskonałe do zamykania kaszek, torebek, wieszania notatek, drobiazgów, dziecięcych rysunków i do wielu innych spraw...
2) Śliczne, dziecięce aplikacje - do dziecięcych ubranek, pokoików, akcesoriów...
i inne drobiazgi

Przedmioty użytkownika - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

Wszystkie Mamy, które już zakupiły nasze drobiazgi - są bardzo zadowolone i często dokupują następne.
Serdecznie Polecam
Pozdrawiam
Wertes
 
Dla wszystkich poszukujących dziecięcych i ciążowyc ciuszków oraz tych ,
którzy chca przewietrzyć szafy - szykuje się bardzo fajna opcja.
Babi Targ - spotkania z wymianą i sprzedażą ciuchów - który odbędzie się 28
marca, będzie miał specjalną część dla nas brzuchatych
smile.gif
Tzn.kto chce może
przyjść ze swoimi ciuszkami i gadżetami do wydania/sprzedania. Albo można
przyjść coś upolować dla siebie...
Zatem 28 marca, nie zdradzono jeszcze miejsca spotkania.
Organizuje to Babilad (Poznań).

Polecam!

Do zobaczenia!
smile.gif


www.babilad.pl/babitarg/
 
Witam,

Mam dwóch synków - 3,5 i 6 latek i z usypianiem dzieci miałem wiele swoich radości i trosk. Zawsze bardzo mi pomagało opowiadanie i czytanie bajek do poduszki. Zawsze lubilem dzieciom opowiadac bajki i jakiś czas temu wpadłem na pomysł zeby stworzyc bajki, które bylyby najlepsze i najskuteczniejsze do usypiania. :-)

Pisze o tym blog, na który Was serdecznie zapraszam:
Zasypianki - bajki na dobranoc dla dzieci

Poczytajcie też o tym skąd się wzięły bajki-zasypianki bo to bardzo fajna historia: :-)
Zasypianki - bajki usypiające dla dzieci - skąd się wzięły

Pozdrawiam bajkowo!
 
szczerze polecam grę dla dzieciaczków dentysta play-doh!!!
moje szkrabiki od paru dni codziennie lepią,wklejają,wyrywają...zabawę mają na całego!!!
 
reklama
Hey

Osobiście bardzo często zakupy spożywcze robiłam w Tesco. Zajmowało mi to zawsze bardzo dużo czasu. Zgrzyt z mężem który nie chciał ze mną jeździć - ehhh chyba każda z was to zna ... Wczoraj mąż mi rzucił ulotkę sklepu spożywczego. Czy któraś z was ma jakieś doświadczenia z zakupami artykułów spożywczych przez Internet ? akurat mieszkam w mieście (Łódź), który obsługuje ten sklep www.one-one.pl proszę o opinie i doświadczenia??
 
Do góry